Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z obrotami silnika!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z obrotami silnika!!

    Cześć,
    nie, to nie kolejny temat o słuszności systemu Start/Stop Opinie są różne, wszyscy o tym wiemy.

    Pytanie jest konkretne: czy ktoś z posiadaczy O3 z lat 2013/2014 używa tego systemu non stop nie zwracając na niego uwagi i może powiedzieć o ewentualnych problemach mechanicznych jakie w tym czasie powstały, a których przyczyną mógł być owy system?

    Myślę że pod koniec roku 2015 możemy spokojnie zapytać posiadaczy O3 z 2013/2014 jak z awaryjnością auta podczas używania tego systemu w praktyce.

  • #2
    problem z obrotami silnika!!

    witam mam octavie 2.0 01r ktora niedawno nabylem zmienilem olej filtry kable swiece i przy malych obrotach te obroty strasznie faluja i caly silnik drga a takze potrafi zgasnac!!!:/ popytalem troszke i powiedzieli mi ze sonda lambda albo przepustnica??? moze ktos pomoc??? dzikei z gory

    Komentarz


    • #3
      adaptacja przepustnicy?
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        sprobuje ... jak nie pomoze to sie odezwe dzieki

        [ Dodano: Wto 04 Lis, 14 16:50 ]
        adaptacja pmogla tylko mam jeszcze jeden problem.. tzn. auto chodzi i zbiera sie normalnie caly czas tylko jak wjade do miasta i postoje w korkach to odrazu czuc spadek mocy i szarpanie pzry przyspieszaniu!!! jak auto przestygnie to jedzie normalnie????jest to dziwne bo rozgrzewa sie po paru mintach i jade tak 50 kk do miasta i jest ok a w miescie d..a:/!!! i nie mam pojecia o co chodzi??? i jeszcze jedno ile powinno byc sond lambda??? bo ja mam jedno...

        [ Dodano: Wto 04 Lis, 14 16:51 ]
        adaptacja pmogla tylko mam jeszcze jeden problem.. tzn. auto chodzi i zbiera sie normalnie caly czas tylko jak wjade do miasta i postoje w korkach to odrazu czuc spadek mocy i szarpanie pzry przyspieszaniu!!! jak auto przestygnie to jedzie normalnie????jest to dziwne bo rozgrzewa sie po paru mintach i jade tak 50 kk do miasta i jest ok a w miescie d..a:/!!! i nie mam pojecia o co chodzi??? i jeszcze jedno ile powinno byc sond lambda??? bo ja mam jedno...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X