Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszkodzona Stacyjka ;/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszkodzona Stacyjka ;/

    marlej108, to chyba jakiś zjazd firmowy czy co? bo auta identyczne, już zarejestrowane. wszyscy pochlali na integracyjnym, a im koła zawinęli z aut.....
    bez przesady auta nie ucierpią , stoją na cegłach, a nawet jakby coś było uszkodzone, to nie jakaś masakra przecież. jak coś uszkodzone, do delikatnie zapewne.
    Ale chamstwo totalne takie kradzieże... :roll: bardziej chyba lepiej uważać na kradzione koła z nich... :P ale jak się kapnąć...

  • #2
    Uszkodzona Stacyjka ;/

    Witam mam problem ze stacyjką bo się blokuje czy wkładka z kluczykiem jest wymienna i w jaki sposób to wymienić i jeszcze takie małe pytanko czy dostane wkładkę stacyjki z kluczykiem gdzieś na internecie bo szukałem i wgl tego nie ma .

    Komentarz


    • #3
      Nową stacyjkę można dopasować do klucza z uszkodzonej np. Pan Kluczyk - Pogotowie Ślusarskie Wrocław | Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań!
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        A jeszcze takie pytanko mam czy do skody octavii I podejdzie mi od VW passata b5 lub audi A4 podejdzie mi stacyjka ?? numery na stacyjkach się zgadzają są takie same .

        Komentarz


        • #5
          Bord, Stacyjki o takich samych nr są zamienne pomiędzy modelami. Fachowcy od stacyjek, zamków naprawiają uszkodzone wymieniając zapadki, sprężynki do danego-oryginalnego klucza w uszkodzonej (dopasowują bebechy). Zadzwoń np do Kluczyka i się dowiesz co i za ile. Może być taniej naprawa twojej stacyjki niż wymiana na inną bo też trzeba by ją dopasować do org. klucza. No chyba, że nie.
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • #6
            Bord, nie musisz wymieniać całej stacyjki wraz z kolumną a wystarczy sam wkład jak w linku :
            Link
            oczywiście cena zabójcza ,ale to tylko przykład.
            kolejna :
            Link
            Link
            Link
            Link
            Link

            nie napisałeś jaki masz obecnie pilot :?: , jaki rok auta czy numer modułu komfortu :?:,jest to ważne w celu dobrania odpowiedniego zestawu , w niektórych linkach w komplecie jest kluczyk ze stacyjką ,wkładka do drzwi i do klapy , wówczas przekładasz tylko pastylkę z immobilaizerem i wszystko śmiga jak w oryginale i na jednym kluczyku a nie kilku .ok
            Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

            ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

            https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

            Komentarz


            • #7
              Zadzwonie i się dowiem może uda się starą stacyjkę naprawić jak na razie kupiłem używaną stacyjkę i jest ok w starej stacyjce już padł bębenek po prostu blokował się jak na razie wszystko ok dzięki , że wytłumaczyliście dokładnie a i tak jak kolega podał Link takie coś mam u siebie .

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X