Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ubytek płynu chłodniczego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ubytek płynu chłodniczego

    Zamieszczone przez aniol
    Trza powoli zapuszczać brody i kryki szykować
    Taaa.... Nie wiem, czy nie sprawdzić promocji na lokalnym cmentarzyku :lol: :lol: :lol:

  • #2
    ubytek płynu chłodniczego

    Witam otóż posiadam Skodę z silnikiem 1.8 bez turba. Jakieś 2 tyg temu postanowiłem wymienić wadliwy termostat (cały czas otwarty był silnik się nie dogrzewał ). Po udanej transplantacji pacjęt miał się dobrze zrobił ponad 600 km. Dzisiaj przypadkiem zauważyłem że w zbiorniczku wyrównawczym brakuję płynu tzn było tak ze 3 mm poniżej minimum . czy możliwe jest to że po prostu układ się odpowietrzył ? Dodam że nie ma żadnych obiawów w pracy silnika , płyn bez oleju .korek czysty na bagnecie widać kropelki masła zarówno jak i w odmie ale to wina oleju jak sądzę . co może być przyczyną ?

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli wcześniej nie odpowietrzałeś i nie dolewałeś płynu, to bardzo prawdopodobne, że teraz się odpowietrzył.

      Komentarz


      • #4
        tzn odpowietrzyłem go ( tak mi się wydaje przynajmniej) tzn rozgrzałem go do czasu aż się termostat nie otworzył. ale tak sobie myslę że jak spuszczałem płyn to mi się go kapke wylało a potem wlewając go z powrotem aby z 200 ml brakowało do pełna . dodam że grzeję w aucie cały czas

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X