Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Tylne siedzienie -zerwany zawias

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Tylne siedzienie -zerwany zawias

    Zamieszczone przez diablojarek
    Dzień doberek wszystkim ???? coś wszyscy spać nie mogą albo przyzwyczajenie ze rano do roboty :szeroki_usmiech
    Witaj. Niestety trzeba być w pracy.

  • #2
    [O1] Tylne siedzienie -zerwany zawias

    Witam,

    niedawno kupiłem Skodę Octavie 1.9 TDI 2000 r. GLX wer. hatchback i zauważyłem przy "kładzeniu" tylnych siedzeń, że zawias z prawej strony jest urwany (nie ma go tam), przez co ta część tylnego siedzenia cała się "rusza". czy ktoś miał taki problem? Co tam mogę włożyć, jakiś zamiennik? Nie bardzo wiem, czy taka część jest w ogóle do kupienia. Szukałem trochę po forum, ale jeszcze do końca go nie ogarniam. Za wszelkie informacje dziękuję.

    W razie w mogę wrzucić zdjęcie jutro za dnia.

    Pozdrawiam
    "Bądź wytrwały, będąc wytrwałym wzrastaj w siłę"

    Komentarz


    • #3
      U mnie to samo, tylny fotel od strony kierowcy. Podczas jazdy słychać po nierównym terenie jakby skrzypienie. Ktoś grzebał przy tych fotelach i wie jak zaradzić ?

      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        mauri88, może z jakiegoś bitego byś przełożył? zerknij też na golfy i leony - powinno być takie samo mocowanie.

        Komentarz


        • #5
          okazało się, że ta "śruba" wkręcana w tylną kanapę była gdześ pod podłogą, także wystarczyło wkręcić i włożyć w ten zawias, co prawda łatwo się wyciąga teraz tą kanapę ale już tak "nie lata". jeśli komuś się przyda to mogę zrobić zdjęcie jej jutro do szukania ewentualnych zamienników. pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
          "Bądź wytrwały, będąc wytrwałym wzrastaj w siłę"

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X