Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Straszne spalanie, brak mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Straszne spalanie, brak mocy

    Drodzy forumowicze, a co sadzicie o tej ofercie?
    Nie znaleziono strony

    Wiem, ze to cena netto, zatem brutto to lekko ponad 38 tys. Niemniej jednak chcialbym poznac Wasze zdanie na temat samego autka i to czy taka cena to nie o wiele za duzo jak na te parametry (wyposazenie+przebieg+silnik+stan itp).

    Z gory bardzo dziekuje Wam za pomoc

  • #2
    Straszne spalanie, brak mocy

    Witam. Posiadam Skode octavie 1.6 w benzynie z 99 roku. Od ostatniego czasu pali jak smok Spalanie wzrosło kilkukrotnie, moc strasznie spadła (ledwo do 120km/h dobija) Po zaparkowaniu w całym samochodzie śmierdzi benzyną. jak myślicie Panowie, co to może być?

    Komentarz


    • #3
      Ja na początek sprawdziłbym szczelność instalacji paliwowej, może gdzieś jest w wyciek.
      W drugiej kolejności do sprawdzenia czujniki odpowiadające za skład mieszanki, czyli sonda lambda i przepływomierz.

      Komentarz


      • #4
        Okej, sprawdzę to przy najbliższej możliwej okazji. ssamochód niestety stoi 40 km ode mnie i nie mam do niego dostępu na codzień. Moją pierwszą diagnozą był pęknięty przewód paliwowy. To może być to?

        Komentarz


        • #5
          Warto też przyjrzeć się świecom, kablom WN oraz jak ustawiony jest rozrząd.
          Ale w pierwszej kolejności oczywiście sonda lambda i katalizator.
          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

          Komentarz


          • #6
            Zerknij jeszcze na czujnik temperatury silnika.
            Jak podaje zbyt niskie temperatury to takie spalania wyjda.
            Beda bledy na sondzie - "za bogato"

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X