Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

centralny zamek bagaznika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • centralny zamek bagaznika

    Zamieszczone przez Tomaszek247
    Adam ja nie dam rady bo w piątek będą mi wirusa wgrywać i nie wiem o której wrócę
    wirusa to się leczy.... chyba że szczepienia masz :diabelski_usmiech
    Pozdrawiam, Sebastian


  • #2
    centralny zamek bagaznika

    Witam. Od pewnego czasu nie zawsze po otwarciu auta otwierało mi bagażnik z pilota, a teraz całkiem przestało. Wymieniłem siłownik na nowy który sprawdziłem podpinając pod kostkę od wlewu paliwa i jest dobry, jak podepnę pod kostkę od klapy to nie ma żadnej reakcji, a miernik pokazuje ok. 7 V ( w bardzo krótkim czasie ) jak zamykam, bądź otwieram. Czy to może być wina kabli - za słabe napięcie, bądź moduł komfortu, jakiś przekaźnik - za krótki sygnał na siłownik. Czy ktoś by miał jakieś pomysły, podpowiedzi gdzie szukać, co sprawdzić. Będę wdzięczny za wszelkie rady.
    monitoring pojazdów

    Komentarz


    • #3
      robertsl, Na początek sprawdz kostkę w lewej wnęce bagażnika na dole.Lubi gnić.Druga sprawa to kable w przelotce między karoserią a klapą i aż do zamka.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Przed pisaniem posta prześledziłem internet i natknąłem się raz na podobny temat który nie był wyjaśniony, kostkę sprawdzałem oraz ciągłość kabli miernikiem między kostką z lewej strony bagażnika a tą w klapie. Dodam że przy zamku znajduje się mikrostyk z dwoma przyciskami, jak nacisnę pierwszy to zamyka centralny, drugi otwiera oprócz tego w klapie.Na moje oko to coś z tym napięciem jest nie tak
        - albo powinno być wyższe
        - albo sygnał powinien trwać trochę dłużej.
        monitoring pojazdów

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X