Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] otwarcie zamkow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] otwarcie zamkow

    Zapraszam!
    Forum - Octavia Club Polska

    Liczę na Was!!!

  • #2
    [O1] otwarcie zamkow

    witam ...

    szukalem ile moglem ... ale niestety nie znalazlem odpowiedzi na moj problem ... moze zle szukalem ... juz sam nie wiem ... ale bede wdzieczny za pomoc ...

    ostatnio (ok miesiaca temu jak pierwsze slonce wyszlo) i teraz mam problem z otwarciem drzwi ... mam centralny z pilota i proboja otworzyc auto ... niestety nie potrafie ... slychac tak jakby chcialo sie otworzyc, widac ze "dzyndzle" sie lekko ruszaja ... ale niesteyt zaden nie idzie do gory i nie moge wejsc do auta ... tak sobie naciskam naciskam i nic ... za pierwszym razem po 5 min minutach ciaglego naciskania auto z niewiadomych powodow sie otwarlo .. dzisiaj niby tylko po minucie ... ale wychodzac z pracy juz nie mialem sily to mi sie poszescilo chyba ... :P

    niestety nie wiem jak wyglada otwarcie z samego kluczyka ... bo po dluuugim okresie nieuzywania klucza bebenki mi sie zastaly i nie moge go przekrecic ... wiem ze musze kupic nowe i wymienic na kolejny taki wypadek (moze ktos ma jakis dostep ?) ...

    moze ktos mial cos podobnego albo wie co to moze byc .. ?

    pozdrawiam

    jakby co to octavka z 2001r combi

    Komentarz


    • #3
      Możesz mieć pognite PINy w module sterowania drzwi.
      Należy zdjąć boczek, potem folię, no i wypiąć wtyczkę z modułu. Sprawdzenie to stosunkowo mało roboty, troche więcej jakby się okazało, że trzeba naprawić.
      U mojego szwagra 1 zgnity PIN powodował objawy jak u ciebie tylko w drzwiach kierowcy. U mnie ten sam zgnity PIN powodował, że szyba w drzwiach pasażera co chwila chciała się zasuwać (sama oczywiście).
      W obu przypadkach VAG pokazywał ok. 10 różnych błędów modułu komfortu.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        orka, Wkładek nie wymieniaj tylko wymontuj i na pare dni zanurz w nafcie.U mnie pomogło.Przed zdjęciem tapicerki sprawdz kable,dokładnie w przelotce z budy do drzwi i kostke u kierowcy na dole pod wykładziną po lewej stronie.A jak zdemontujesz tapicerke to te kable dalej sprawdz aż do modułu sterowania no i sam moduł.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X