Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Maglownica O1 - wymiana wkladki gumowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maglownica O1 - wymiana wkladki gumowej

    Rano byłem niemal pewien :|
    Przed chwilą rozmawiałem z jeszcze jednym mechanikiem. Zadawał naprawdę rzeczowe pytania. Zmartwił mnie mówiąc, że uszkodzenie turbiny wcale nie jest takie pewne :P
    Może być jednak problem z uszczelniaczami zaworów, lub nawet głowica mogła się wyrobić :lol:

    W poniedziałek umówię się na jeszcze jedną totalnie niezależną ekspertyzę w innym warsztacie.
    Po co mam zmieniać turbo, jeśli głowica ma dosyć...

    Wymiękam :lol:

  • #2
    Maglownica O1 - wymiana wkladki gumowej

    Witam,
    Czy ktoś z Was wymieniał może wkładkę gumową z prawej strony na maglownicy o numerze 1J0422884A? Dużo jest roboty przy samej wymianie? W mojej octavce występują wyczuwalne wibracje na kierownicy przy włączonym silniku, na postoju. Dodatkowo przy kręceniu kierownicą w miejscu zmienia się odgłos tych wibracji. Całe zawieszenie przód i tył zostało wymienione, łapy silnika i skrzyni begów również. Przypuszczam zatem, że przyczyną owych wibracji może być wyrobiona/zużyta owa wkładka gumowa.

    Komentarz


    • #3
      adamek82, jeżeli ktoś ma zwinne małe rączki to myślę, że poradzi sobie spokojnie. Obejma tej gumy przykręcana jest na 2 śrubach do sanek od spodu a na wierzchu trzyma osłonę termiczną. Chociaż pierwsze słyszę żeby to ktoś wymieniał
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        alxxx, dzięki za informację. Faktycznie w internecie niewiele o tym jest, ale w sumie koszt znikomy tej wkładki gumowej,a może faktycznie pomoże .
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Pomogła wymiana tej wkładki gumowej ?

          Zamieszczone przez adamek82
          alxxx, dzięki za informację. Faktycznie w internecie niewiele o tym jest, ale w sumie koszt znikomy tej wkładki gumowej,a może faktycznie pomoże .
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Odgrzewając temat.
            Czy ktoś wymieniał wspomnianą wkładkę gumową 1J0422884A..?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X