Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Plastiki do fotela pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Plastiki do fotela pasażera

    Jaro102, widziany wczoraj na alejach (wyjeżdżałem na aleje przy łopuszańskiej). Potem tankowałeś na Orlenie przy byłym lokalu Masters'a.

  • #2
    [O1] Plastiki do fotela pasażera

    witam
    Zamówiłem dwa tygodnie temu do mojej O1 zaślepkę plastiku za fotelem pasażera widoczną na rysunku 1. Dzisiaj otrzymałem zaślepkę o numerze katalogowym 357867169 która jest widoczna na rysunku 2. Posiada ona mniejszą średnicę oraz jest płytsza od tej którą potrzebuję.

    Zamówiłem również zaślepkę do regulacji podnoszenie siedzenia pasażera. Patrząc na siedzenie od zewnątrz, to ta z lewej strony. Otrzymałem zaślepkę o numerze katalogowym 1J0881171 (rys.3) które również nie pasuje do mojego siedzenia
    Octavia była wyprodukowana w 2005 i przeznaczona na rynek niemiecki. Analizując wyposażenie samochodu znalazłem coś takiego Q4H = Comfort sports seats, front. Tłumacząc to można wywnioskować, iż są to komfortowe siedzenia sportowe z przodu. Czy to może być powodem rozbieżności elementów?
    A może ktoś mi może pomóc w zamówieniu zaślepek bądź podaniu odpowiednich numerów.


    Pozdrawiam
    Piotrek
    Załączone pliki
    Moja Skodzinka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=34434

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X