Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Dokrecenia srub

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Dokrecenia srub

    Czas odgrzebać wątek.
    OII Tour kupiony w InterAuto na Kocmyrzowskiej w Krakowie w 2011r. Swing dokładany w salonie bez informacji przy zamawianiu, że będzie jakaś różnica w stosunku do montażu fabrycznego (brak 2-giej anteny).
    Radio od początku gubi sygnał poza miastem. Po pierwszym zgłoszeniu rok temu dostałem informację, że była niedopięta wtyczka od radia co oczywiście było bulszitem i problem z odbiorem dalej występował. Teraz byłem na ostatnim przeglądzie gwarancyjnym i znowu zgłosiłem problem z odbiorem. W salonie jeden z pracowników powiedział, że nie będzie poprawnie działać bez anteny w szybie. Kierownik salonu na pytanie jak rozwiąże problem powiedział, że nie ma rozwiązania. W końcu zaproponował montaż dodatkowej anteny. Takie rozwiązanie podobno sprawdziło się u jednego z dwóch klientów którzy z tym problemem byli w salonie,

    Pytanie do Was:
    - czy ktoś ma doświadczenia z dokładaniem anteny przez dealera? Co to za antena? Wiem, że nie będzie to wymiana szyb bocznych.
    - czy ktoś z Was zgłaszał problem w IA na Kocmyrzowskiej? Chciałbym zweryfikować informację od kierownika, że tylko dwie osoby miały problem

  • #2
    [O1] Dokrecenia srub

    Cześć,
    Panowie mam pytanie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć z jakim momentem i w jakiej kolejności dokręcić śruby kolektora ssącego w O1? Wymieniać będę uszczelkę kolektora i przepustnicy. Jako, że mam klucz dynamometryczny, to można by to zrobić porządnie

    Dzięki

    Pozdrawiam
    Bartek
    Radio: C90r+XDP210EQ
    Kable:Opt,Skyline,50 mm
    Wzm:XES M1+FP 1.800
    Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X