Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie alufelgi??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie alufelgi??

    Zamieszczone przez sziaba
    Firma Bosch dała oficjalne oświadczenie że nie będzie udzielać żadnych gwarancji na swoje produkty przy użyciu paliw z dodatkami BIO
    A to się Bosch wycfanił- znajdź mi teraz paliwo bez biododatku (w Polsce dozwolone jest zdaje się 4,5%). Nie licząc V-powera.

  • #2
    jakie alufelgi??

    hej,
    mam pytanko.
    Chciałbym zakupić alusy do swojej Octawki I .Sezon zimowy się kończy i chciałbym letnie wrzucić już na alumy ale mam dylemat jakie. Tzn. rozmaiar OK.15 " 5x100 tylko przeglądajęc net znajduję różne oczywiście w różnej cenie. wiadomo wygląd felgi według gustu ale nie o to chodzi.
    Pytanie: czy felgi które można kupić zaokoło 250-270 PLN za sztukę ( oczywiście nowe i takie które powiedzmu mi się podobają) są coś warte czy też nie .?nie wiem czy cena jest wskaźnikiem jakości w tym przypadku czy też nie.
    A może jakiejś konkretnej firmy czy też na na co zwrócić uwagę przy zakupie ( własciwie oglądaniu na necie) . nie wiem czy może waga felgi żeby wadomo był że coś tego "alu " jest w tej feldze:-) nie wiem.
    poradźcie jak nie kupić "badziewia" :-)
    pozdrawiam,
    Octavia Tour 1.6 BFQ

    Komentarz


    • #3
      RURKA, przepraszam za niezbyt kulturalną wypowiedź, ale myślę że powie wszystko "gówno dasz, gówno masz"



      jeżeli chcesz cieszyć się długo prostymi felgami (a nasze kochane drogi nie są bez wad/dziur) to zainwestuj w coś markowego

      Komentarz


      • #4
        no właśnie tylko pytanie jaka firma.?? szczerze powiem że w dziedzinie alufelg jestem naprawdę "zielony" jest tego na rynku od cholery . podałem zakres cenowy bo takie powiedzmy znalazłem dla mnie odpowiedznie tylko właśnie cena zastanawia. i stąd moje pytanie.
        Octavia Tour 1.6 BFQ

        Komentarz


        • #5
          RURKA, ja mam na zimę 15" Dezenty F i są zajebiaszcze. Zero rys, odpadków lakieru itp. polecam je każdemu
          a co do felg za 220 250zł za sztuke...no to jak czarny napisał..chińska lipa i tyle. będziesz je prostował co chwile i w konsekwensji wyjdzie tyle samo co markowe
          to moje zdanie.
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • #6
            dokladnie za 300 zł za sztuke to kupiszchinczyka co sie bedziegialmocno kupuj jakiejsdobrej firmy albo oryginalne skodowskie lub inne. jak cos ja mam do spzredania ale 16 wiec nie wiem cyz sie interesuja i sa uzywane ale po pomalowaniu beda jak nówki
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez blackrs
              dokladnie za 300 zł za sztuke to kupiszchinczyka co sie bedziegialmocno kupuj jakiejsdobrej firmy albo oryginalne skodowskie lub inne. jak cos ja mam do spzredania ale 16 wiec nie wiem cyz sie interesuja i sa uzywane ale po pomalowaniu beda jak nówki
              dzięki ale mam już gumu 15 " no i felgi tez dokupię do nich .

              dzięki za porady już mi się rozjaśnia oczywiście. tym bardziej że autem pojeżdżę troszkę . tak więć warto zakupić konkret.
              pozdrawiam,
              Octavia Tour 1.6 BFQ

              Komentarz


              • #8
                RURKA, tak na początek: Forum - Octavia Club Polska

                a potem np. to: Forum - Octavia Club Polska


                .
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  najlepsze(moze nie z wygladu) sa orginalne, a jezeli sukasz cos indywidualnego to firmy momo, tsw, oz, i podobne, wiadomo ze firmy te zdobyly renome nie tylko za wyglad ale i wytrzymalosc, a co do chinskich to powiem tak, mialem w clio, wyskoczyl pies, wiec go omijalem i wpadlem w wyrwe- a z piecioramiennej felgi zostalo tylko trzy ramiona, dlatego osobiscie polecam orginalne, jezeli nie podobaja sie skodowskie to probuj podpasowac cos od innych marek,
                  Kiedys było to zwykłe Ambiente- dzis prawie RS

                  Komentarz


                  • #10
                    panowie nei mowcie ze za 300 zl nie kupi kolega felgi pozadnej firmy.
                    w zeszlym roku kupilem felgi Enzo V 16' przez neta za 290/szt a nie powiecie ze to kiepska firma. jesli ceny sie jakos w tym sezonie drastycznie nie zmienily to mysle ze za 300-400 zl/szt mozna juz kupic pozadne fele wystarczy dobrze poszukac.
                    pozdro
                    120,4hp/258Nm made by MT

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Cross
                      w zeszlym roku kupilem felgi Enzo V 16' przez neta za 290/szt
                      No właśnie, w zeszłym roku :roll:

                      Zamieszczone przez Cross
                      za 300-400 zl/szt mozna juz kupic pozadne fele wystarczy dobrze poszukac.
                      i tu może być problem bo kolega ma
                      Zamieszczone przez RURKA
                      250-270 PLN za sztukę
                      a 100zł na sztuce to ładna kaska wychodzi za kpl.

                      Ale oczywiście nie namawiam do chińszczyzny.


                      Może warto poszukać i kupić jakieś ładne, zadbane używane.
                      Choćby coś od kolegów z forum


                      .
                      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez zurcio
                        Może warto poszukać i kupić jakieś ładne, zadbane używane.
                        W 100% się zgadzam

                        Komentarz


                        • #13
                          Nawet moze poobcierane, polakierowac na nowo i masz dla siebie jak nowki
                          Kiedys było to zwykłe Ambiente- dzis prawie RS

                          Komentarz


                          • #14
                            kolego moim zdaniem najlepsze sa orginalne felgi moze nie maja takich ciekawych wzorow jak inne ale napewno sa wytrzymalsze,wkoncu sa zrobione do skody.pozdrawiam
                            Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

                            obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

                            Komentarz


                            • #15
                              I nie bedziesz mial problemu z ET i otworem centrującym-Plug& Jeździć
                              Kiedys było to zwykłe Ambiente- dzis prawie RS

                              Komentarz


                              • #16
                                Właśnie największa obawa z tym "gięciem " felg. wiadomo nasze kochane drogi...., no ale nie ma siły.
                                dzięki wszystkim za porady. już wiem czego szukać. cenowo oczywiście się dostosuję do jakości
                                jeszcze raz wielkie dzięki
                                pozdrawiam,
                                Octavia Tour 1.6 BFQ

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez RURKA
                                  już wiem czego szukać. cenowo oczywiście się dostosuję do jakości
                                  Pochwal się jak już w coś zainwestujesz.
                                  Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Dołączę się do tematu - ma ktoś może felgi rennen?? bo ja się przymierzam, i mam dylemat czy warto zainwestowac w takie cuś...
                                    OGIEŃTEAM by OCP

                                    President Taylor III + PRESIDENT ML-145

                                    www.mgregor.pl
                                    www.pokerstrategy.com/u3JOTE - wejdź i graj! ; )

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      troszku wydaje mi sie ze nie pasuja do octavi

                                      [ Dodano: Pią 20 Mar, 09 16:12 ]
                                      a takie widzialem na czarnej combi tylko przed fl i wygladalo malinka
                                      Link
                                      Kiedys było to zwykłe Ambiente- dzis prawie RS

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        macie moze namiar na kogos w dobrej cenie na felgi TSW
                                        .................................................. ..............
                                        O SERCE SZKODNIKA dba
                                        Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                        .................................................. ..............

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Link

                                          Oryginalne? Nie mogę się do kolesia dodzwonić. Nie widziałem takich felg w katalogu Skody.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            hotrain, nie oryginalen zobacz na date produkcji opon wtedy bedziesz wiedział dlaczego taka cena

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              a ja mam takie pytanie czy ktoś jeździ na takich felgach od audi i jakie są wrażenia z jazdy i wizualne

                                              (mile widziane fotki)
                                              Załączone pliki
                                              CISOWÓZ http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=40594
                                              CISOWÓZ ZWEI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50866

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X