Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Zdalne sterowanie centralnego zamka.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Zdalne sterowanie centralnego zamka.

    wysyłam PW żeby nie zaśmiecać wątku

    [ Dodano: Wto 26 Sty, 10 23:07 ]
    PW nie chce się wysłać, podaj maila będzie szybciej

  • #2
    [O2] Zdalne sterowanie centralnego zamka.

    Witam ponownie:-)

    Wywalilo moje konto i moje wszystkie posty Dla tych co nie pamietaja: jestem maniakiem, ktory za wszelka cene doposaza Octavie II w jakze ubogiej wersji MINT, coby przypominala elegance :lol:

    Tym razem na warsztat trafia sterownik centralnym. Najbardziej zalezy mi na scyzoryku.

    Dealer doposazyl mi centralny w sterownik zdalnego sterowania, ale mnie gowniany breloczek dyndajacy przy kluczyku nie rajcuje.

    Pytanie jak wyglada doposazenie octavii w scyzoryk? Wiem ze moge poprostu kupic oryginlany scyzoryk, a do srodka wsadzic elektronike z mojego breloczka, ale to ostatecznosc, bo wolabym calosc fabryczna.

    Ktos przerabial temat???
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • #3
      No to się podłączam, gdyż breloczek mnie delikatnie mówiąc "drażni".
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Dowiedz sie w ASO, bo moga Ci zamowic komplet "scyzorykow" pod twoj samochod, pozniej dokodowac je do twojego auta i wszystko bedzie dzialac.
        Niestety nie znam kosztu takiej przyjemnosci.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez bl
          Dowiedz sie w ASO, bo moga Ci zamowic komplet "scyzorykow" pod twoj samochod, pozniej dokodowac je do twojego auta i wszystko bedzie dzialac.
          Niestety nie znam kosztu takiej przyjemnosci.
          Witam!

          Identyczna sytuacje mialem w fiacie: samochod ze zdalnym i bez zdalnego roznil sie tylko wprogramowaniem pilota. Niestety w mojej golej octavii podejrzewam ze to nie takie proste. Podejrzewalm przynajmniej zakup modulu komfortu, ale i to chyba nie wszystko?

          Zreszta w takim razie po jasna cholere zakladali by mi w ASO jakis gowniany sterownik jak mozna by bylo tylko wporgramwoac scyzoryk?
          Zostały mi czesci, po szkodniku:
          VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
          Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

          Komentarz


          • #6
            Wiesz, ja mialem taka sytuacja:
            Moja octe odkupilem od skoda polska. Niestety gdzies im sie zawieruszyl kluczyk zapasowy i na ich koszt w wybranym przeze mnie aso wymienili mi wszystkie zamki i imobiliser. Wymiana zamkow to zaden problem, ale kolejne pol dnia trwa zakodowanie na nowo imobilisera, bo sciagali na biezaca jakies kody ze Skody Polska.
            Stad wiem, ze jest mozliwosc dokodowania scyzoryka badz wymiany wszystkich zamkow w aucie.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X