Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

body-kit

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • body-kit

    sorki nie przerzuciłem strony sorki już poprawione

  • #2
    body-kit

    Siema Wszystkim!
    Znalazlem takie cudo polskiego chyba posrednika. Jak dla mnie, to bije na glowe Neodesign. Sam przedni zderzak mozna kupic za £159(przeliczcie sobie ile to na PLN). Musze pogadac z szefowa,a noz widelc moze sie uda A Wam jak sie podoba?
    Error page | eBay
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

    Komentarz


    • #3
      mnie sie podoba
      --------------

      Komentarz


      • #4
        to foto juz gdzies było... Przód stylizowany jest na O2 RS... pytanie tylko jak to będzie wygladać na żywo bo to ewidentny VT :wink:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez miguello
          to foto juz gdzies było... Przód stylizowany jest na O2 RS... pytanie tylko jak to będzie wygladać na żywo bo to ewidentny VT :wink:
          . Dokładnie VT w 100%. Widziałem to gdzieś na Allegro od producenta za około 1000 PLN. Koszt nie duży, ale bez 19'' wg mnie będzie słabo wyglądało...ich strona to Maxton Design - Producer of aerodynamics components

          Moja Octavia:
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

          Było: 116,3KM / 279,5Nm
          Jest: 143KM / 325,9NM

          Komentarz


          • #6
            Dokladie, ciekawe jak bedzie jak tkos bedzie mial mniejsza felge i glebe niz na tym zdjeciu Bo tu jest chyba 20 cali
            --------------

            Komentarz


            • #7
              ja jestem ciekaw czy jak ktoś ma FMIC'a czy to nie będzie części wlotu zasłaniać, i czy te zderzaki dają już z lampkami ? przód pm i tył odblask :roll:
              Była 1.9 TDI AHF Elegance
              190KM/395Nm

              Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
              277KM/561Nm

              Perfect Service by DGW

              Komentarz


              • #8
                boozee, wejdź na ich stronę i tam w działce Galeria widać jak prezentują się fury z ich bodykitami (trzeba troche się naszukać, bo dużą część to VT). Wyglądają nieźle, za wyjątkiem wspomnianych przez mnie i hermana, malutkich kółek (czytaj: 15-16").

                Moja Octavia:
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

                Było: 116,3KM / 279,5Nm
                Jest: 143KM / 325,9NM

                Komentarz


                • #9
                  Fajne są te reflektory. Ciekawe czy istnieją w realu czy to tylko photoshop :roll:
                  Skodżitsu AGR+ by Dynosoft

                  Komentarz


                  • #10
                    Dodam tylko że progi mi nie podchodzą wogóle.... Ale zderzaczki ładne, szczególnie tył z tym wbudowanym dyfuzorem mi sie poodoba, ale do tego znowu podwójny wydech itp itd...

                    Body kit Body kitem ale jak całe autko nie bedzie przerobione to będzie Kit :P

                    Komentarz


                    • #11
                      jak dla mnie kozacki , ciekawe jak wygląda w rzeczywistości

                      Komentarz


                      • #12
                        na fotce wygląda rewelacyjnie ale czy w realu bedzie równie ciekawy :?: :?: :?: :?: :?:
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          Tu macie link na allegro: Link
                          Jak dla mnie to dochodzi tu jeszcze brak klamek (co w rzeczywistości może nieco zwiększyć koszty :P)
                          A po drugie - ciekawe jak długo przy naszych drogach te zderzaczki będą tak łądnie wyglądały, albo gdzie da się zaparkować...

                          MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Marek Kwiecień
                            gdzie da się zaparkować
                            na pewno na podjeździe dla inwalidów :diabelski_usmiech
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              MikeWRC, masz racje, ze duze kolka to podstawa z takim bodykitem. Ale coz sa gusta i gusciki.
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

                              Komentarz


                              • #16
                                a Ja jestem jednego ciekawy :twisted:

                                Zmieniając zderzak na OII RS napotkałem sie na liczne schody przy halogenach :twisted: A tu z tego co widzę będzie ta sama zabawa :P

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez miguello
                                  liczne schody przy halogenach
                                  no bo tam sa okrągłe i inaczej mocowane
                                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    są okrągłe, inaczej montowane,maja osobne obramówki, ramki ciężko dostać, mają inne wtyczki do których sa potrzebne jakies badziewne kabelki itp itd :P :P :P

                                    O ile to są te halogeny :P Bo jak zastosowali jakies inne których nigdzie nie mozna dostac to nastepny problem z tym super body KITEM :P

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez miguello
                                      ą okrągłe, inaczej montowane,maja osobne obramówki, ramki ciężko dostać, mają inne wtyczki do których sa potrzebne jakies badziewne kabelki itp itd
                                      dlatego mi sie nie chcialo bawic w RSowy zdrzak i wybralem body kit Miloteca :lol: :lol: :lol:
                                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X