Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reflektory do O1 przed liftem...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reflektory do O1 przed liftem...

    Mi również pasuje, tym bardziej, że mieszczę się z ilością literek na taki wzór jak Twój i BOBASA
    krajan

  • #2
    Reflektory do O1 przed liftem...

    Witam!
    Co sądzicie na temat takich reflektorów: Link ?
    Może ktoś ma je w swojej Octavii?
    Podobno mają homologację... A może ktoś ma do sprzedania reflektory od L&K przed liftem?
    Pozdrawiam!

    MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

    Komentarz


    • #3
      stary też kiedyś myślalem nad nimi nie ma sensu tandeta straszna,kiedyś juz dyskutowaliśmy na forum o nich. Sluchaj rób llifta, ja lampy kiedys z soczewkami dorwalem po 100zł/sz belke za 80zł, grill ori 100zł, zderzak 120zł, za graty do malowanie 300zł, za malowanie dalem 200zł zl dla koleszki i w sumie za ok 1000zł wyszedl mi kompletny lift. A stare czesci tez mozna sprzedac ja odrazu wszystko pogonilem za 350zł ale jak sie przyczaisz mozna za ok 500 sprzedać i za 500 lift wychodzi... a tu same lampy tyle kosztuja a kierunki gladkie tez musisz kupić, a takie od L&K w aso ponad 200zł/sz - kierunek... pozdro


      Komentarz


      • #4
        sh3v, losy Twojej octavki śledzę od początku, bo mniej więcej w podobnym czasie obaj kupiliśmy O1
        Nad liftem się zastanawiam, ale myślałem o zderzaku od RS'a i ksenonach, a to w porównaniu z reflektorami helli (o ile się nie mylę) do L&K przed liftem wychodzi jednak znacznie drożej... :P
        Tak więc jestem w kropce.

        MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

        Komentarz


        • #5
          ja na początku zorbilem normalny zderzak za 120zł wyszlo i lampy zwykłe, teraz dopiero kupielm rsa zderzak i wrzuce mam nadzieje na dniach, chyba ze przyjdzie mocno zniszczony to odnowi i dopiero na wiosne wrzuce. Rób lifta warto, nawet na zwykly zderzak i lampy ale z soczewką


          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X