Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie do posiadaczy xenonow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie do posiadaczy xenonow

    oj sorry ale chyba odmiennie do intencji odebrales moje słowa. Zadalem najpierw proste pytanie, nawet formie zartobliwej. Dostalem odpowiedz jaka dostalem. To ja skomentowalem. Co do ilosci pracy to sorry, ale jedno z for prowadze juz przeszlo od pieciu lat ,sam pisze nawet kod pod nie juz teraz, wiec wiem o czym mowie i do kogo mowie.

    Co do niezaleznosci - jako wlasciciel firmy sam sie nie zwolnie. Bakrutowac nie zamierzam. Namawiac kogos do sponsorowania mu czegos tez nie. Jestem powazny facet i powaznie stawiamy sprawy, nie bede nikogo przekonywac zeby mu zrobic dobrze. Jesli nie szkoda Wam nerwow i chcecie sie co chwila bujac z jakimi czynnikami ludzkimi to prosze bardzo. Ja wychodze z zalozenia to "to ma dzialac". I dziala. No, chyba ze to tylko zabawa... to sie bawmy i niczego od siebie wzajemnie nie wymagajmy.

    Moja propozycja jest otwarta - sam do niej wracac jednak nie zamierzam. Jakosc pracy serwerow jak i uptime jest do zweryfikowania w kazdej chwili. Z mej strony EOT.
    Skoda Octavia 2,0 z gazem sekwencyjnym
    rocznik 2001
    POZDRAWIAM!!!

  • #2
    pytanie do posiadaczy xenonow

    czesc
    mam takie pytanie do was
    czy jak zmieniacie swiatla na dlugie to wylaczaja sie wam xenony czy pala sie (xenon+ dlugie)
    jesli wylaczaja sie to czy mozna cos zrobic aby tego nie robily
    bo zarowka xenonowa z tego co obserwowalem przy wlaczeniu rozgrzewa sie i nie wiem czy to by nie zmiejszylo jej trwalosci jak by co chwile sie zalaczala :? :?

    Komentarz


    • #3
      maja sie palic xenon i długie jak jest inaczej to jest coś zepsute
      lub żle zamontowane

      Komentarz


      • #4
        ja mam ten sam problem. Ponieważ sam dokładałem ksenonki to po włączeniu długich świateł ksenon mi sie gaśnie. Jeśli ktos ma montowane w fabryce to pala sie wszystkie razem. Czy ktoś próbował to przerabiać??
        152 KM/342,8 Nm
        ARL, FMIC, dostroił
        Masters Tuning

        Komentarz


        • #5
          sebo, ja mam robisz mostek na przełaczniku i śiwatła długie na przekaźniku

          Komentarz


          • #6
            Przy wlaczaniu długich, xenony sie palą nadal normalnie

            Pozdrawiam
            --------------

            Komentarz


            • #7
              U mnie też długie palą sie razem z xenonami.
              było 172/338 by MT a jest 241/310 i 4x4 :-)

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X