Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dwa pytania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dwa pytania

    Chodzi ci konkretnie o lusterka z OII czy żeby były z kierunkiem, bo podobne możesz dostać na allegro typu m3-look itp z adapterami pod konkretny samochód.

  • #2
    dwa pytania

    1. co to jest hamownia i co tam się dokłanie robi i po co?
    2. mam octavie 4x4 1,8T nawet w gazie i pomyslałem sobie aby zrobić jej jakiś chip tuning o którym tyle tu można przeczytac , powiedzcie czy to warto czy napradę czuję się różnice jak to się ma do spalania i jak wpływ ana silnik i czy oczywiście jak jest gaz czy w ogóle jest mowa a takich rzeczach.
    przebieg 174tkm
    Goldens vel Kris o poranku

    Komentarz


    • #3
      goldens, Prosze pisz troche klarowniej te pytania, bo miejsami trudno sie polapac.

      1) Hamownia podwoziowa, bo o takiej najczesciej tu mowimy (sa jeszcze silnikowe) mierzy moc i moment obrotowy jakie generuje nasz silnik w samochodzie. Przydatne o tyle, w przypadku chip tuningu, ze mozemy zmieniac program, tak aby charakterystyka krzywej mocy i momentu obrotowego byla jak najbardziej optymalna pod wzgledem osiagow, frajdy z jazdy itp. Taki wykres moze nam tez, powiedziec w jakim stopniu jednostka napedowa jest juz zniszczona, jak na jej dzialania wplywa rodzaj uzywanego paliwa, w tym LPG.

      2) Mozna chipowac jednostki napedzane LPG, ale wszystko zalezy od rodzaju instalacji (ktora generacja). Proste instalacje jak sama nazwa wskazuje, montuje sie w prostych silnikach do prostej eksploatacji.
      Wplyw na silnik, spalanie itd wszystko zalezy od fantazji kierowcy.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        hi

        faktycznie zagmatwałem te pytanie, ale to wynik natłoku myśli :? sorry
        Goldens vel Kris o poranku

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X