Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pilene !!!!! xenon !!!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pilene !!!!! xenon !!!!!!

    Arek, wiesz, jak pójdziesz w niższy "spring" to koniecznie musisz dać dobry amor.
    Inaczej wszystko urwiesz :lol:
    ja już szukam Bilsteina i chyba pójdę znowu w -30

  • #2
    pilene !!!!! xenon !!!!!!

    panowie potrzebny mi szybki opis przerobienie xenonow chodzi mi mianowicie o schemat kabli i opis aby przerobic kostki z lamp xenonowych na h4

    Komentarz


    • #3
      KUBAŃCZYK, poczytaj Sobie:
      Link
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz


      • #4
        czytalm to juz potrzebne mi foto ktory kabel do czzego przylutowac kankretna odp auto mam rrozebane przez elektryka i nie zlozona a dzis musze jechad do bialego

        Komentarz


        • #5
          Zaawansowane wyszukiwanie - Octavia Club Polska

          czytaj, może coś znajdziesz
          __________________________________

          Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

          Komentarz


          • #6
            za taka pomoc to ja podzeiekowal konkret prosze a nie szukanie

            Komentarz


            • #7
              przeciez masz kolory kabli wewnatrz takie same jak na kostce h4, najprosciej tlumaczac kolor do koloru, kilka trzeba zmostkowac. sam przerabialem i nie bralem zadjego schematu. dodatkowo trzeba bylo do startera pociagnac zasilanie i bylo wszystko. mowisz ze masz rozebrane przez elektryka, a elektryk nie wie co i jak?
              masz plusy +
              mijania, dlugie, halogen, pozycja, starter,
              minusy -
              mijania, dlugie, halogen, pozycja starter,

              przekladasz dodatkowo silnik od elektrycznej regulacji, ale tam to nie pamietam jak bylo podlaczane, plus, minus i sygnal chyba.

              [ Dodano: Pią 27 Lis, 09 16:41 ]
              o znalazlem. kiedys kozystalem z tego, nie pamietam czy kolory sie zgadzaly. robil to lec albo neck
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                masz jakies foto tego jak to wyglada w w srodu wlasnie oto sie pytam jakie trzeba zezy zmostkowac i jakie zailanie do jakiego sterownika skad je ciagnoc lubie sie grzebac a eletryk ja mu dzis wtlumaczylam co i ja to zielony sie zrobil ale powiedzial ze to zrobi jak widac nie potrafi niczego zrobic szkoda slow ale widze ze czlowiek szybciej to samemu zrobi prosze pomuzcie mi

                Komentarz


                • #9
                  jak przerabialem lampy to nie robilem zdjec (niestety), a lampy sprzedalem po ponad roku uzytkowania komu innemu.
                  jak wytniesz wiazke ze starych lamp, i przetniesz pierwszy przewod w xenonach to juz pojdzie szybko. jak masz przerobione silniczki, to zrobioenie wiazki w dwoch lampach (robienie po omacku) oscyluje w granicach 20-40minut zalezy kto jakie ma zdolnosci manualne.

                  wierze ze bedziesz potrafil rozroznic kolory przewodow w xenonach, a dzieki temu rysunkowi ktory wkleilem nie powinienes miec problemu zeby to poskladac.

                  sam wzorowalem sie jedynie na tym rysunku, tylko jedna rzecz, wtyczka jest odwrocona o ile pamietam. ale kartka papieru i jechane z tematem, sam robisz rozpiske, szczegolnie ze masz rozpiske kolorowami do czego podlaczyc.

                  najwazniejsze otworz sobie reflektor xenonowy, obejrzyj spokojnie instalke, i spojrz na rysunek, naprawde nie ma tak filozofii, 2 przewody o ile pamietam bedziesz musial zmostkowac, w sumie same masy, ale pisze z pamieci.

                  powodzenia

                  Komentarz


                  • #10
                    wszystko mam prezed soba i widze co i jak tylko zastanawi mnie podloczenie dwoch kabli bialo czerwony i szary u dolu kostki xenonowej z tym mam ytylemat

                    oka juz wszystko wiem schemaciek jest okej jak i gdzie zrobic mostek i jaki bezpiecznik wymienic na wiekszy

                    Komentarz


                    • #11
                      KUBAŃCZYK, czy mógłbyś zacząć pisać po polsku, bo się tego czytać nie da?
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz


                      • #12
                        to bylo pisane na szybkiego juz kiedys byly wojny o to jak pisze a ja mowilem tak mi jest wygodnie


                        xenon podloczony i dzial sprawnie podziekowal koledze za schemat i pomoc wielka masz u mnie piwo i to nie jedno

                        mam male pytanie nie zmienilem jeszcze bezpiecznika brak czasu caly dzien w biegu i przy zapalaniu jeden ziarnik troszke blyska ale jak sie rozgrzeje jest oka to trwa 2 sekundu moze to byc wina bezpiecznika???

                        Komentarz


                        • #13
                          albo bezpiecznik albo żarnik pada, masz nowe żarniki ?
                          BYŁ : MÓJ SZKODNIK http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=17786

                          JEST : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78705


                          www.tri-dent.pl www.kancelaria-storoniak.pl


                          FB: Michał Storoniak

                          Komentarz


                          • #14
                            ja w swojej nie zmienialem zadnego bezpiecznika i nie bylo zadnych cyrkow, wiec moze byc albo palnik albo starter moze podupadac.

                            bedziesz mial czas to mozesz sam to sprawdzic. najpierw bezpiecznik, pozniej zamienic palniki, a na koncu startery (o ile jest do nich ludzki dostep- bo teraz nie pamietam jak tam w srodku jest)

                            Komentarz


                            • #15
                              KUBAŃCZYK, a może najlepiej jakby Ktoś z forum podjechał do Ciebie i podłączyłby te xeny za Ciebie, cobyś nie musiał szukać na forum i dostał gotowca :szeroki_usmiech
                              __________________________________

                              Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                              Komentarz


                              • #16
                                ziarnikow nie wymienialem narazie zobacze bezpiecznik a potem reszt podziekowal wszytkim za pomoc raz jeszcze temat mozna zamknoc

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X