Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] płyta pod silnik z 4x4 do zwykłej OII ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] płyta pod silnik z 4x4 do zwykłej OII ?

    Już miałem pisać że to hiszpańskie Pegaso, znane bardziej z produkcji ciężarówek ale się wycofałem bo ich autka są jednak ładniejsze. A to na fotce ma nadwozie trochę przyciężkie bez polotu, pewno wymyślone przez projektanta amatora. W dodatku wykonane z żywicy. Aluski z grupy ekonomicznych, ogólnie wyrób niskobudżetowy czyli może to być pojazd typu "zrób to sam" albo konstrktor z małej wytwórni ( czytaj manufakturze ) czuł oddech księgowego na plecach, lub też facet z branży samochodowej otworzył warsztat gdzie jest prezesem, inżynierem i mechanikiem i produkuje 2 egzemplarze rocznie które sprzedaje znajomym.

  • #2
    [O2] płyta pod silnik z 4x4 do zwykłej OII ?

    witajcie,

    czy metalowa osłona/płyta pod silnik z OII 4x4 2.0 TDi będzie pasować do mojej OII 2.0 TDI ?

    Mocowania sa takie same?

    Niżej fotka jak wygląda:


    [ Dodano: Pią 18 Gru, 09 13:32 ]
    nikt nie wie ? :cry:

    Komentarz


    • #3
      na pewno nie jest identyczna jak zwykła, przednie mocowanie jest inne, ale na upartego myślę , że by ją dopasował.
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        a może by tak znaleźć paru chętnych na metalowa osłonę, i dać jakiemuś fachmanowi do wykonania.

        Cena za paręnaście sztuk była by może niższa niż przy jednostkowej produkcji.

        Komentarz


        • #5
          Ja bym się pisał, ale ja mam benzyniaka i osłona pewnie będzie ciut inna :/, czy ma ktoś jakieś wzory/wymiary?

          przed padem forum był watek o osłonach i były fotki takiej custom robionej na zamówienie cena ~1000 zł wychodziła (może się odezwie jeszcze raz jej posiadacz), napewno przy kilkunastu sztukach było by taniej.
          - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

          Komentarz


          • #6
            Nie ma ktoś takiej płyty z OII TDI zbędnej ? może być połamana/ popękana :?: :?: :?:

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X