Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zarowki h7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zarowki h7

    poszło

  • #2
    zarowki h7

    witam wszystkich, mam takie male pytanko, poniewaz ostatnio przegladalem ebay i napotkalem sie z 100 w zarowkami, moje pytanie jest czy mozna je wlozyc do mojej octavki (03r) , czy beda problemy z elektryka? nie sa zamocne? z gory dzieki
    Ambiente - Nasel

    Komentarz


    • #3
      nie sa za mocne i nie bedzie probemu nawet jak wstawisz 100w tylko uwazaj na policje bo mozna miec 55 ale pezy 100 lepsza widocznosc
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • #4
        Obawiam się, że nawet nie osadzisz H7 w oprawce H4 - inna (mniejsza) średnica metalowej oprawy żarówki.
        Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

        Komentarz


        • #5
          zapomnij o mocniejszych zarowkach, chyba ze bedziesz szybko sprzedawal samochod.
          poprawe bedziesz mial przez jakis czas, potem tylko pogorszenie. mocniejsza zarowka to wiecej ciepla, wiecej UV i tak dalej. po pewnym czasie odblysnik w reflektorze matowieje i wydajnosc reflektora spada.
          co innego jesli chcesz takowe wrzucic do halogenow (z definicji nie sa uzywane do pracy ciaglej) - sa dostepne zarowno 100W H7 jak i 90/100W H4. kiedys widzialem tez 100/55W i teraz jakbym takie znalazl...
          kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
          _________________________________________
          Do sprzedania:
          komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
          zaciski do hamulcow 280mm.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X