Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Gałka zmiany biegów - swap

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    pato.TDi to jak chcesz fajna galeczke to polecam Ci z Superba II,na allegro byly chyba po 60 PLN!

    Komentarz


    • #27
      Tomaszek, ale też będzie musiał obszyć bo kolor nie podejdzie... 60zł??? nowe?
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #28
        blach9, zaglądnijTUTAJ może coś Ci się rozjaśni w sprawie gałek i różnic w średnicach drążków. pato.TDi zaglądnij TUTAJ 20omega się oferuje ze skórą do L&K. 8)
        Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

        Komentarz


        • #29
          pato.TDi, tak jak wyżej koledzy piszą. Kup używaną i obszyj ją skórą. Bez sensu kupować nową i ją obszywać.
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • #30
            Ja mam u siebie taki patent i nie mogę narzekać. Można obszyć ale tapier nie jest tani , a ASO za komplet chce 400ziko. Jest różnica w kolorach ale nie taka wielka, mi to osobiście nie przeszkadza.

            Link

            Link

            ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
            BYŁ : MÓJ SZKODNIK http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=17786

            JEST : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78705


            www.tri-dent.pl www.kancelaria-storoniak.pl


            FB: Michał Storoniak

            Komentarz


            • #31
              Maru 123 tak nówki,kupił ją Arti_r1
              Forum - Octavia Club Polska

              Komentarz


              • #32
                U mnie wygląda to tak:
                ]"]404 Not Found
                co do montażu rzeczywiście ramka jest zupełnie inna ale 10 min zabawy zszywaczem i po kłopocie. Mieszek jest troszkę krótszy i przy wrzucaniu 2-4 lekko wszystko się podnosi, z tym że coraz słabiej jak zauważyłem :wink:
                Octa

                Komentarz


                • #33
                  Arti_r1, ile PLN poszło na obszycie gałki??
                  Przemek345, ona jest obszyta czy kupiłeś i podmieniłeś gałkę??
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • #34
                    pato.TDi, wygląda na ori. Mam taką samą u siebie.
                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                    Komentarz


                    • #35
                      mamaj12, ooo to musisz się pochwalić na spocie
                      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                      Komentarz


                      • #36
                        OK. Muszę się w końcu w tym roku pokazać
                        Może w ten wtorek się wyrwę.
                        A tymczasem fotka
                        ]"]404 Not Found
                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          mamaj12, kupiłeś na allegro :?: :wink:

                          Komentarz


                          • #38
                            Na forum od Superman.
                            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez pato.TDi
                              Arti_r1, ile PLN poszło na obszycie gałki??
                              oj wiesz co, niewiem hehe :P Bo to było razem z kierą i ręcznym. Ale gałka z biegów jest obszyta cała nową skórą. Na samej gałce są (chyba) dwa rodzaje skóry,gładka i perforowana plus do tego mieszek w dziurkowanej :wink: Ogólnie miałem szczęście że udało mi się ori w takiej cenie wyrwać
                              Fabryka Barw :]

                              Czarna O1 rs-line tdi
                              Srebrna O2 Scout

                              DACAR.team

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez pato.TDi
                                Przemek345, ona jest obszyta czy kupiłeś i podmieniłeś gałkę??
                                Ori o2 podmieniona
                                Octa

                                Komentarz


                                • #41
                                  a czy TAKA podejdzie do O1 :?:

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    jezeli tez masz srednice 12 mm powinna podejsc. Tylko musisz mieszek podmienic bo tam to chyba tylka sama galke sprzedaja.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      w sumie interesuje mnie sama gałka bo mieszek mam w idealnym stanie (zresztą gałka też)

                                      tylko u mnie jest taka jak na foto (myślałem dać coś z chromem, żeby komponowała się z resztą)

                                      FOTO

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Witam
                                        Jestem tutaj nowy, świeżak, żołtodziub
                                        Zamówiłem sobie do produkcji skoda octavia II 2010... w czerwcu mam do odbioru, ale przez ten czas zaczołem oglądąć co ciekawego można kupić dla mojej przyszłej "żony"
                                        1. Mam pytanie czy w wersji MINT można wymienić samą nakładkę zmiany biegów na chromowana? albo należy kupić cały zestaw czyli gałka z chromem i mieszek.

                                        2. Czy można założyc opony z felg stalowych 15 cali na 16 cali alufelgi?
                                        Albo sie nieda i należy kupić nowe opony. Jeśli się nieda to jakie należy kupić opony i felgi 16 cali

                                        Pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez Vanrick
                                          Witam
                                          Jestem tutaj nowy, świeżak, żołtodziub
                                          Zamówiłem sobie do produkcji skoda octavia II 2010... w czerwcu mam do odbioru, ale przez ten czas zaczołem oglądąć co ciekawego można kupić dla mojej przyszłej "żony"
                                          1. Mam pytanie czy w wersji MINT można wymienić samą nakładkę zmiany biegów na chromowana? albo należy kupić cały zestaw czyli gałka z chromem i mieszek.

                                          2. Czy można założyc opony z felg stalowych 15 cali na 16 cali alufelgi?
                                          Albo sie nieda i należy kupić nowe opony. Jeśli się nieda to jakie należy kupić opony i felgi 16 cali

                                          Pozdrawiam
                                          Ad1 Da się zmienić samą nakładkę http://allegro.pl/item1011861755_now...aurinklem.html

                                          Ad2 Musisz kupić nowe opony jeśli chcesz felgi 16cali i tu opony zapewne rozmiar 205/55/16
                                          Octa

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Żeby wyciągnąć tą nakładkę czarną wystarczy podważyć śrubokrętem ?

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Jakby co ja mam nowe galki do O1 L&K w cenie 190-200 - zalezy od kursu Korony

                                              Link do aukcji : Link


                                              W ASO spiewaja za to od 300 w gore, chodz pewnie jakby przyjsc osobiscie, to bedzie ciutke nizej.
                                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                              Komentarz


                                              • #48
                                                ja kupiłem całą gałkę zmiany biegów do O1 która wygląda identycznie jak ta na zdjęciach na aukcji Link i jestem bardzo zadowolony. Gałka wyszła mnie 120 zł (oczywiście jest razem ze skórzanym mieszkiem).

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Znalazłam coś takiego: Link
                                                  I mam pytanie czy będzie to pasować do mojego AHF'a?


                                                  Konkretnie chodzi o ten zapis w aukcji:
                                                  3. MOCOWANIE - gałka pasuje do wszystkich drązków o srednicy do 14 mm.
                                                  Czy to da radę spasować z tą 12 mm, czy raczej średnio by było dopasowane (np. byłoby coś luźne przez tą różnicę 2 mm) i lepiej poszukać dokładnie na 12 mm?
                                                  www.detailingclub.pl :chytry
                                                  1.9TDi Elegance by _Monika_

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Witam.
                                                    Ja w swojej Octavii z silnikiem AHF założyłem oryginalną gałkę z mieszkiem :
                                                    Link
                                                    Wszystko pasowało idealnie ! Polecam !

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X