Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lifting??????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lifting??????

    w 1 m3 zmiesci sie jakies 50-80litrow pianki (w zaleznosci od stopnia rozszerzalnosci)
    niestety nie wiem skad wzioles 300l (moze juz za duzo% )
    chester121, 0,3m3 (sześcian 0,3m x 1m x1m) to 300 dm3 czyli właśnie 300 litrów, jako że metr sześcienny ma zawsze tysiąc litrów.
    zakładając, że wygłuszenie miało by rozmiary 1,4m(szerokość)x0,3m(wysokość)x0,1m(grubość) to objętość wyniesie ok 0,04m3 co po pomnożeniu przez twoje 40kg/m3 da 1,6kg k
    masa pianki jest podawana jako materiału gotowego, już po stwardnieniu i rozszerzeniu.

  • #2
    Lifting??????

    Witam to znowu ja Posiadam Octavie przed liftingiem, lecz chcialbym ją delikatnie przerobić a mianowicie wstawić przednie i tylne lampy od modelu po 2000r :!: W związku z tym mam male pytanko: Czy da się to zrobić?? Słyszałem że tak, więc chciałbym wiedzieć ile to może kosztować i jakie części są potrzebne nie ukrywam że liczy się też koszt !!! Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :diabelski_usmiech
    była: octavia 1.6 AKL jest: A31.8t AGU

    Komentarz


    • #3
      napewno znajdziesz bo juz na ten temat bylo cos nie raz :wink: ale nie pamietam czy byly ceny :roll:
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • #4
        No cóż będziesz potrzebował zderzaka przedniego (możnaby pokusić się na ten od Octavii RS ), atrapę chłodnicy, wspomniany wcześniej komplet lamp przód i tył. Opcjonalnie możesz wymienić też tylny zderzak i pomalować pod kolor nadwozia klamki. Jeśli chodzi o ceny to zależy czy będziesz korzystał z elementów nowych czy używanych, jak z używek to nie powinieneś przekroczyć 1800 zł.

        Komentarz


        • #5
          oprócz przedniego zderzaka i atrapy i lamp po liftingu trzeba zmienic belke przedniego zderzaka a z tylu nie trzeba odrazu zmieniac zderzaka tylnie lampy zakladasz od nowej octy po liftingu i zmieniasz tylko listewki podreflektorowe no i trzeba w nich wyciac srodkowy zabek mocujacy co na nic nie wplynie zeby pasowaly do starego typu zderzaka ja juz to przerabialem da sie zrobic jak sie przygotujesz do roboty to 3 godz i zrobione pozdrawiam i powodzenia
          new turbo juz mam tylko zalozyc wydech srobiony
          i dalsze zabawy w palnach he he 19''

          Komentarz


          • #6
            Z tylu chyba przewody trzeba tez przelaczyc jakos bo nie pasuje to P&P
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Z tylu chyba przewody trzeba tez przelaczyc jakos bo nie pasuje to P&P
              z przodu też. temat już pojawiał się wiele razy - razem z cenami i opisem. wzmocnienia czołowego nie trzeba koniecznie wymieniać - można je delikatnie przerobić.

              Pozdrawiam,
              Bartek
              była mocna Octa, a jest konik
              Greckie Delikatesy

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X