Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuning...mojego auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuning...mojego auta

    Zamieszczone przez neck99
    Zamieszczone przez MisiekWAW
    zanim sie ucieszysz ze masz o bar wiecej to odejmij od tego cisnienie atmosferyczne z dnia pomiaru
    To wiem przeca jak by dmuchała 2 bary to by juz pewnie nie dmuchała :diabelski_usmiech
    no to ok 8) :wink:

  • #2
    Tuning...mojego auta

    Czy ktoś może robił takie coś:Wysyłał sterownik do np.Aligatora w celu zmiany mapy(czip :lol: ) przelewał kase na konto i dostawał z powrotem sterownik ale już zczipowany?Jest to możliwe bo gadałem z Aligatorem , tylko te pomiary , hamownia itd jak to zrobić.Z tego co mówił to niektórzy tak czipują, osobiście nie poleca - tylko ta droga do Katowic żeby nie była tak daleka to od razu bym podjechał , a tak szukam innych alternatyw .Co wy na to?

    Komentarz


    • #3
      Master's Tuning oddzial Lublin, bedzie blizej :?: Bo wojewodztwo lubelskie to chyba to :wink:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Ali jest skromnym (tej cechy brakuje wiekszosci tunerow) i uczciwym (tej cechy brakuje wiekszosci ludzi) czlowiekiem.
        Jesli pisze Ci, ze korespondencyjne chipy nie sa godne polecenia, to znaczy, ze powaznie Cie traktuje.
        Twoj samochod ma spory przebieg i moze mu cos nie domagac. Warto to wykryc zanim wgra sie modyfikowany program.
        Jesli jednak wszystko bedzie okej, to bedziesz mial dobry i bezpieczny program.

        Twoj wybor czy jechac na miejsce, czy podpinac kompa na wlasne ryzyko.

        BTW: Henio - Twoje roztargnienie jest ujmujace, ale wszystko ma swoje granice - jestes blisko rok na forum, a nie potrafisz nawet trafic z tematem (ktory sam tytulujesz "Tunig...") na odpowiednie podforum.
        Wlepiam Ci ostrzezonko z zyczeniami zdrowia, a temat przenosze...
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          Master's Tuning oddzial Lublin, bedzie blizej Bo wojewodztwo lubelskie to chyba to
          Ma ktoś numer do nich?
          BTW: Henio - Twoje roztargnienie jest ujmujace, ale wszystko ma swoje granice - jestes blisko rok na forum, a nie potrafisz nawet trafic z tematem (ktory sam tytulujesz "Tunig...") na odpowiednie podforum.
          Wlepiam Ci ostrzezonko z zyczeniami zdrowia, a temat przenosze...
          Mając wielką sympatię do Ciebie i nie denerwując Cię i siebie , to coś mi się wydaje że albo przechodzisz jakąłś przemiane , albo musisz komuś dokopać albo jeszcze coś innego.Wydaje mi się że mój temat może i faktycznie powinien być w innym dziale , ale czy to zasługuje na takie ostrzeżenie .Kilku kolegów z forum też się wkurzyło na ostrzeżenie i to wszystko w podabnym czasie .Chyba ktoś Ci musiał dokopać , ale czemu odrazu wyżywać się na forum.Wydaje mi się że wcześniejsze moje tematy były bardziej głupie(niektóre) niż te co teraz piszę , także tymbardziej nie rozumie .Najlepiej tylko siedzieć i przeglądać i nic nie pisać bo można wylecieć , chyba nie na tym forum polega .Zresztą niech się wypowiedzą Ci co dostali minusy.Od dziś tylko siedze i nic nie pisze , nawet w moim temacie(wiem że też głup jest , może go zamkne)nie będę pił piwka bo jeszcze coś głupiego napiszę. :|

          Komentarz


          • #6
            Ma ktoś numer do nich?
            LUBLIN
            Alan Sagan
            ul. Związkowa 22
            Lublin

            kom. 602 669 936

            [ Dodano: Pon 06 Lut, 06 22:53 ]
            403 Forbidden
            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

            Komentarz


            • #7
              To i ja też coś napiszę bo również dostałem ostrzeżenie ale też zauważyłem że moderatorzy ostatnio podciagneli poprzeczkę. Mikrus rozumiem wkurzyły Cię te off topici ale ja tu nie jestem od wkręcania bajek tylko od przekazania swoich przypadków jakie się wydarzyły u mnie albo u znajomych a nie wymyślam ich bo to się mija z celem i nie nabijam postów tylko tak aby mieć lepszy napis pod nickiem tylko piszę co myśle a to że już nie którym nie odpowiada to sorry No body's perfect , juz raz dostałem upomnienie ok tylko patrze wiele osób piszę aby post i nic nie mają z tego nie chce innych wkopywać ale patrzę że plakietki OCP team się nie rusza i im się nie zwraca uwagi . Sorry jeśli uraziło ale chyba mamy wolność słowa .
              Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

              Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

              Jest O1 1.6 BFQ

              Komentarz


              • #8
                Ma ktoś numer do nich?
                chiptuningiem zajmuje się firma CTV(Pan Alan Sagan) :arrow: oddział MT w Lublinie na Dożynkowej 44

                ctv,chiptuning,spoilery,wydechy i sport czyli tuning na najwyższym poziomie!!!lublin
                był Golf | jest Octavia

                Komentarz


                • #9
                  To, ze lamentujecie jak baby upewnia mnie tylko w smutnym przekonaniu, ze rzadko ktorego Polaka stac na profesjonalizm. To samo jest w robocie - nie kumają kolesie, ze walka jest do 17:00, a potem idziemy na piwo. Nie qrwa - trzeba rzucac focha na cale zycie, bo przeciez duma urazona, ze sie nie traktuje jak ambasadora.
                  Jesli uwazacie, ze to jakis osobisty atak na Was, albo ze ja cos odreagowuje to bardzo sie mylicie, ale pewnie i tak wiecie lepiej.

                  Forum sie rozrasta, sa spisane zasady, postow przybywa kazdego dnia - zeby to wszystko nie stalo sie smietnikiem, to trzeba jakos nad tym panowac. Ostrzezenia sa wykorzystywane nadal bardzo rzadko, bo rzadko jest tak potrzeba, ale zdarza sie.
                  Ziomal - Ciebie kilka razy prosilem, zebys nie pisal na sile. Fajnie, ze dobrze czujesz sie na forum i mam nadzieje, ze tak zostanie, ale sa granice. Gdybym np. ja pisal w kazdym temacie, w ktorym mam cokolwiek do powiedzenia, to pewnie czytalbys tylko moje posty, a to staloby sie nudne i meczace dla wszystkich.

                  Co do OCP Team, to trafiaja tam osoby z jakiegos powodu. Jednym z nich jest umiejetnosc zachowywania sie na forum. Ale jesli uwazasz, ze ktos z nich zle sie zachowuje to prosze bardzo - mozesz o tym napisac. Tylko podaj konkrety, a nie jakąś glupia sugestie, ze sa lepsi i lepsiejsi... :?

                  BTW: Ostrzezenia tak samo jak sa przyznawane tak samo moga bys kasowane...
                  TDI 205PS

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Tuning...mojego auta

                    Zamieszczone przez henio
                    Czy ktoś może robił takie coś:Wysyłał sterownik do np.Aligatora w celu zmiany mapy(czip :lol: ) przelewał kase na konto i dostawał z powrotem sterownik ale już zczipowany?Jest to możliwe bo gadałem z Aligatorem , tylko te pomiary , hamownia itd jak to zrobić.Z tego co mówił to niektórzy tak czipują, osobiście nie poleca - tylko ta droga do Katowic żeby nie była tak daleka to od razu bym podjechał , a tak szukam innych alternatyw .Co wy na to?
                    Henio jak nic nie stoi na przeszkodzie, jedź do Wojtka :!:
                    Zna się na rzeczy, jak się umówisz co i jak, to zdiagnozuje Ci autko i powie co mu dolega.
                    Ja z Wojtkiem znam się już trochę czasu i polecam tylko jego, z racji podejścia do klienta i rzetelności przy dokonywaniu modyfikacji.

                    BTW jak by co wal na Priv :wink: Przerwij milczenie
                    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                    BMW serii 3... Radość z jazdy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Popieram tutaj mojego Brata - Ma Racje, jedź i człowieku działaj
                      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
                      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
                      Pionek znów gra.......

                      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
                      www.dynosoft.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Też polecam Wojtka - warto się pofatygowac te "parę" kilometrów :diabelski_usmiech
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #13
                          NO Panowie dzisiaj byłem na hamowni i doznałem szoku .Przygotowywałem się na najgorsze ale wyszło najlepsze :szeroki_usmiech .Nie mam skanera ale tak moc : 66KW , po hamowaniu 66kw , ciśnienie doładowania - prawie takie samo :diabelski_usmiech ZAWÓR ELEKTROMAGNETYCZNY OK , PRZEPŁYWKA NÓWKA ( W KOŃCU ROK TEMU WYMIANA , A DBAM O AUTO JAK NIKT :diabelski_usmiech )chyba ciśnienie wtrysku 9.99 ale nie jestem pewien ) Prędkośc 205 ale to nic nie ma znaczenia bo opór powietrza itp .Jedno moją uwage przyćmiło przebieg bo pokazało 185673 a było 185683 czyżby przekłamanie kompa .Wogule to prędkość była 120 a na kompie w hamowni 110 , hmm..

                          Komentarz


                          • #14
                            Wogule to prędkość była 120 a na kompie w hamowni 110 , hmm..
                            już to ktoś pisał że prędkościomierz zawyża około 6-9 km .
                            Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                            Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                            Jest O1 1.6 BFQ

                            Komentarz


                            • #15
                              Zapraszamy na Śląsk :diabelski_usmiech
                              Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                              Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                              BMW serii 3... Radość z jazdy.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zapraszamy na Śląsk
                                Dzięki Tymon chyba tak zrobie .Niby jest oddział w Lublinie ale zasiągnełem troche info i kilka osób mówią :diabelski_usmiech .Nic do nich nie mam oczywiście , pewnie by i zrobili dobrze ale jakoś :roll: .Na wiosnę się szykuje znaczy może szykujemy razem z Lyzy i może Leszkiem jak się zdecyduje .Może hurtem będzie taniej :ups :lol: zresztą zobaczymy na Link u mnie wszystko balanga w aucie i o to chodzi :yay:


                                PS. Myślę że się MiKruS nie gniewasz na mnie ,i bardzo bym Cię prosił o przywrucenie mojego podpisu pod nickiem , dużo osób już pisało co się stało z tym podpisem który zresztą nie ja napisałem( a do którego się już przywiązałem ) i że to spowodowane było ostrzeżeniem .Myślę że się mylą... :roll: :niewiem

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez henio
                                  PS. Myślę że się MiKruS nie gniewasz na mnie ,i bardzo bym Cię prosił o przywrucenie mojego podpisu pod nickiem , dużo osób już pisało co się stało z tym podpisem który zresztą nie ja napisałem( a do którego się już przywiązałem ) i że to spowodowane było ostrzeżeniem .Myślę że się mylą... :roll: :niewiem
                                  Podpis musial zniknac w dziwnych okolicznosciach :niewiem, bo otrzymanie ostrzezenia nie ma z tym zadnego zwiazku.

                                  Podaj mi na PW jak to dokladnie brzmialo, to bedziesz mial spowrotem.
                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    henio,oooooo jak na wiosnę to zobaczycie na co stać mocną Skodzinkę VP by Ali :twisted:
                                    Więc daj znać co i jak :wink:
                                    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                    BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Więc daj znać co i jak
                                      Ok , nie ma sprawy tylko muszę załatwić szofera bo na jednym piwku to raczej nie skończe :hura

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X