Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opinie potrzebne:)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opinie potrzebne:)

    PZ, ty to delikatny jestes nie wiedzialem ze mozna odroznic czy z tylu ma sie 2,3 czy 2,2 (bo skoro dla ciebie 2,3 jest stanowczo za duzo a 2.2 jest OK)
    to musisz chyba to jakos odczuwac
    ja niestety nie umiem tak .............powiniennes pracowac w wulkanizacji bo nie watpliwie masz dar :szeroki_usmiech

  • #2
    Opinie potrzebne

    Witam..
    Chc uzupełnic tył swojego autka o jakiś dodatek i zastanawiam sie co wybrać bo mam 2 opcje:
    1. Daszek nad szybe tylną+mała listewka na klape bagażnika(patrz zdjecia ponizej)
    2. Jeden spojlerek na klapie mniej wiecej taki(zdjecie z napisem crisline)

    moje autko wygląda obecnie tak:
    przód Forum - Octavia Club Polska
    tył z boku Forum - Octavia Club Polska
    Z tyłu jest jeszcze końcowka owalna tłumika pod zderzakiem

    Czekam na wasze opinie i pozdrawiam
    Załączone pliki
    --------------

    Komentarz


    • #3
      Ja jakbym zakładał to opcje nr 2 tylko poszukalbym bez tej nozki po srodku spoilerka,ewentualnie samą tą listwe na klape fajnie sie prezentuje bo juz widzialem. k
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Ja też jestem za opcją 2 tylko bym np pomyślał nad lampami np przyciemnić je ale tylko gdzie jest czerwone a te 2 paski białe zostawić ,widziałem coś takiego i ładnie wygląda
        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

        Jest O1 1.6 BFQ

        Komentarz


        • #5
          [ Dodano: Czw 09 Lut, 06 09:35 ]
          Taka mala listewka jest bardzo ladna ale z Miloteca- sam sie zastanawiam nad nia. Co do tego spojlera to nie za ladny(moze bardziej poszukalbys od Rs)

          [ Dodano: Czw 09 Lut, 06 09:38 ]
          Tym bardziej ze posiadasz zderzak od Rs (caly komplet naprawde ladnie by wygladal)
          Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

          Komentarz


          • #6
            Mała listewka, w kolorze nadwozia na tylną klape i nic więcej :!:
            Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
            Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
            BMW serii 3... Radość z jazdy.

            Komentarz


            • #7
              Chociaż ja zastosowałem bardziej radykalne rozwiązanie to polecam ci wprowadzenie obu rozwiązań czyli daszek i spojler. Listewka na klapie moim zdaniem jest zbyt mało widoczna i nie zmienia charakteru auta. Nakładkę na szybę polecam tylko razem ze spojlerem.
              Tu znajdziesz katalog: Auto tuning a autodoplňky Škoda , Milotec Auto-Extras GmbH - Skoda Tuning und Zubehör .
              Wszystko kupisz bez problemu w kraju. Na pewno surowicze polecą ci jakiś kompetentny sklep w pobliżu .
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                Wczoraj widzialem Octe 5d ze spojlerkiem takim jak ma np. Audi S4 - calkiem fajnie wygladala.
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #9
                  MiKruS, o takim mówie, brat mojego bosa ma Octe 1.8T 4x4 i wygląda ślicznie.
                  Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                  Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                  BMW serii 3... Radość z jazdy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tymon, a czemu go nie ma na forum może byś jakieś jej zzdiecia zapodał

                    Komentarz


                    • #11
                      Eeee tam, starszy gość a fotek nie robiłem.
                      Aktualnie śmiga na nartkach w Austrii, jak wróći to cykne kilka fotkensów
                      Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                      Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                      BMW serii 3... Radość z jazdy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam
                        Dzieki za propozycje..Wlasnie ta listewka na klape tez mi sie podoba,znalazlem na stronie milotec-a takie cosik Akcesoria samochodowe | AGcar.pl Czy to jest właśnie ta listewka o której pisaliście??
                        Co do spojlera to faktycznie wolałbym od RS-a, ale gdzie go znalezc procz ASO gdzie cena wiadomo jest z kosmosu..A co do tego ze zdjecia to chyba ta nozke srodkowa mozna odciąć ewentualnie..
                        A ta listewka+daszek to zły pomysł? Bo te daszki mi sie jakoś podobają (np często maja je kierownicy BMW) i tak jakby optycznie zmniejsza sie tył samochodu

                        A cos takiego widzieliscie w rzeczywistosci?? Akcesoria samochodowe | AGcar.pl Tez mi sie podoba i chyba najladniejsze do Octy jakie widzialem
                        POzdrawiam
                        --------------

                        Komentarz


                        • #13
                          herman, tak to ta lsitewka.
                          A tylni zderzak to użytkownik mamooth, chyba tak się pisze :roll: ma dużo oryginalnych zderzaków, do załatwienia.
                          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                          BMW serii 3... Radość z jazdy.

                          Komentarz


                          • #14
                            to fakt ja juz szukam spojlera od RS chyba z pol roku i nigdzie go nie widac(oprocz ASO)ciezko go trafic ale wyglad ma za to zacny!!!!Co do spojlerow to podoba mi sie wylacznie ta mala lotka i chyba czas ja zmowic k
                            Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                            Komentarz


                            • #15
                              ja bym wybrał wariant nr 2 i tak samo jak Arek poszukał spojlerka be zpodpórki wsodku. :szeroki_usmiech
                              DACAR.team

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X