Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

spoiler na tylna klape do O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • spoiler na tylna klape do O2

    ja to doskonale rozumiem i uważam że ludzie sa najważniejsi ale tak jak napisałem chcę się identyfikowac z klubem i jak będę miała luźne pieniądze to chętnie wpłace cegiełke na klub ale tak jak pisałem jeżeli ktoś mi da to podziękuję a pieniądze wplace jako cegielkę na klub a jeżeli ktoś będzie chcial sprzedać to nie widze w tym problemu. Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich "skodziarzy" i nie kontynuujmy tematu bo wg mnie to troche jałowa dyskusja.
    Sprzedam czołg stan idealny - Łada 21072 :-)
    http://otomoto.pl/oferta/lada-2107-b...tml#73bf5f01c7

  • #2
    spoiler na tylna klape do O2

    mam zamiar zakupic spoiler na tylna klape bagaznika do mojej Octavki,najlepiej zeby byl juz czarny kolorby nie dawac zarabiac warsztatom,moze ktos cos podpowie jakis tani sklepik,stronka,za miesiac bede w kraju wiec bym pakupil,a czy konieczne jest wiercenie dziur w klapie-wolabym nie...dzieki

    Komentarz


    • #3
      zalezy jaki spoiler.

      Jak z RSki to trzeba wiercić, jak tylko lotka to niekoniecznie bo na samym kleju tez ponoć się trzyma (chociaż ja mam wiercone).

      Jak kupować to IMO ori Skody albo Miloteca.

      Mi sie ori lotke pomalowana pod kolor auta udało za 250 zł na allegro kupic

      Komentarz


      • #4
        Ja musiałem za lotkę klejoną w ASO bulić 1100zł wiem że przepłaciłem ale to był 2005r. i wtedy nie wiedziałem o Milotecu i o OCP a na Allegro dopiero zwykłe części do OII można było zdobywać.

        Komentarz


        • #5
          Nie chcę tworzyć nowego wątku więc podczepię się pod ten.

          Chcę kupić sobie spoiler do Octavii II - taki jak jest w RS.


          I tu jest dylemat:
          • Na allegro widziałem dwóch ludzi którzy tworzą takie spoilery sami (Bóg wie z czego, no ale sprzedają tego w setkach/tysiącach).
            Np:Spoiler RS za 130zł
            Gdy jednak spojrzeć na komentarze to zdarza się, że coś tam jest pęknięte, za duże/małe, zdeformowane itp. Zresztą sama cena jest nieco podejrzana i to, że 99% spoilerów produkowanych przez tych ludzi to spoilery do golfa III, opla calibry, fiata punto itp. (czyli generalnie starych samochodów do wiejskiego tuningu - nie urażając nikogo).
          • Na stronie superskoda.com udało mi się znaleźć spoiler który ponoć jest oryginalny - fabryczny skody i kosztuje 150 euro: Spoiler RS autentyczny za 150euro
            Czyli przeliczając na złotówki to jakieś 600zł + koszty przesyłki.


          I teraz mam pytanie: Czy orientuje się ktoś za ile taki spoiler można dostać w Polskim salonie Skody? Chodzi o część o numerze katalogowym: FAA610004

          Muszę jednak przyznać, że udało mi się namierzyć gościa co kupił taki spoiler z allegro za 130zł, zapłacił w salonie Skody 600zł za malowanie i montaż (śruby) i jest bardzo zadowolony.

          Czy ma ktoś jakieś opinie co do kupna w Polsce i montażu takiego spoilera?
          Z góry dziękuję za wszystkie uwagi i opinie.
          Primus Inter Pares

          Komentarz


          • #6
            Arkadian, może ten ci spasi?
            Forum - Octavia Club Polska
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • #7
              Arkadian, kolego po kolei:
              kup ori lotkę, bo te tanie wynalazki nie wyglądają ładnie i większość jest prosta lub prawie prosta, a patrząc z tyłu na takie auto widać, że coś nie gra. malowanie takiego elementu to koszt 200-300zł, nawet z montarzem u dobrego blacharza-lakiernika. w aso conajwyżej możesz ori śrubki kupić, ale o cenę spoilera rs też możesz zapytać, choć może to być szok! jeśli Ci się nie spieszy, to popyraj dalej na alledrogo i popytaj sprzedawców o spoiler, bo jak mają zderzaki to reszta też może się trafi. ja za kompletną klapę z RS dałem 330zł, fakt że do OI, ale w kolorze
              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
              @ by Tune-up Gdańsk
              TDI VP++ i jeszcze rośnie
              Antek

              Komentarz


              • #8
                Arkadian, Ori spojler z RS'a możesz zakupić u misiek^wro. Sam u niego kupiłem i jestem zadowolony. Zapłaciłem za niego 600zł z przesyłką, a w ASO wołali 900zł.
                Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

                Komentarz


                • #9
                  Dejwid, ile Cię kosztowało lakierowanie z montażem?
                  Primus Inter Pares

                  Komentarz


                  • #10
                    Arkadian, sam zrobisz najlepiej także olej montaż w ASO
                    Lakierowanie max 300zł

                    Komentarz


                    • #11
                      Lakierowałem u znajomego, zapłaciłem 200zł a montaż we własnym zakresie
                      Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X