Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] przekladka foteli z Rs do Minta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] przekladka foteli z Rs do Minta

    wczoraj byłem u mechanika... wymieniłem centralkę lewego tylniego hamulca (ciekła trochę), oraz 2 wieszaki tłumika ...aż przyjemniej teraz jeździć-cisza w aucie .
    zamowilem takze gumy na lato

  • #2
    [O2FL] przekladka foteli z Rs do Minta

    Jak w temacie co powinnam zrobic / wymienic aby fotele z Rs-a pasowaly do minta. Chodzi mi o podgrzewanie foteli i regulacje w pelnym zakresie :?:

    Komentarz


    • #3
      Mocowanie i regulacja jest taka sama, co do podgrzewania to musisz doprowadzic do foteli wiazke elektryczną zabezpieczona przekaznikiem, no i musisz miec sterowanie temperatura na konsoli srodkowej.
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez baca10
        Jak w temacie co powinnam zrobic / wymienic aby fotele z Rs-a pasowaly do minta.
        Czy jesteś pewna że sterownik/moduł komfortu który masz w tej chwili to obsłuży?

        Komentarz


        • #5
          Dzida, jedyne co ma do obsluzenia to podgrzew.
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Dzida
            Zamieszczone przez baca10
            Jak w temacie co powinnam zrobic / wymienic aby fotele z Rs-a pasowaly do minta.
            Czy jesteś pewna że sterownik/moduł komfortu który masz w tej chwili to obsłuży?
            Na dzien dzisiejszy idzie do wymiany, zamierzam przy okazji zamontowac komputer,tempomat i kierownice multifunkcyjna

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez baca10
              Na dzien dzisiejszy idzie do wymiany
              OK, jasne.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez baca10
                Na dzien dzisiejszy idzie do wymiany
                Pytam z ciekawości , czy idzie do wymiany bo się popsuł czy idzie do wymiany.

                Komentarz


                • #9
                  Jak podłączysz ogrzewane fotele do daj znać jakie elementy były potrzebne. Ja mam już fotele z zamontowanym podgrzewaniem tylko nie mam reszty instalacji: wiązki, przekaźnika i włączników.
                  S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                  Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                  -------------------------------------------------------------------------
                  O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                  O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                  O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez fuego_2007
                    Zamieszczone przez baca10
                    Na dzien dzisiejszy idzie do wymiany
                    Pytam z ciekawości , czy idzie do wymiany bo się popsuł czy idzie do wymiany.
                    Idzie do wymiany :szeroki_usmiech

                    _tm_ na razie rozeznaje sie w temacie bo mam okazje kupic fotele, zderzak, halogeny z rs-a :szeroki_usmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez baca10
                      fotele, zderzak, halogeny z rs-a
                      alcantara :?:

                      musisz wymienić panel klimatronika żeby obsłużył podgrzewy
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy ktos wymienial juz moze fotele + boczki drzwi?
                        Mam na oku cos takiego
                        Link
                        Tylko zastanawiam sie czy kolor gornych czesci drzwi bedzie identyczny jak deska rozdzielcza w mincie? Pomijam kwestie koloru listewek i ramki dookola radia bo to mozna zmienic
                        Czy ktos juz robil taka przekladke i ma jakies doswiadczenia?

                        Komentarz


                        • #13
                          Gora deski jest chyba zawsze taka sama, jedynie dol jest w 3 kolorach: jasny, szary i czarny
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Mi sie tez tak wydaje ze to bedzie pasowalo ale pewnosci nie mam a 2700zl latwo wydac :P a pozniej zonk
                            I jeszcze jedno mnie martwi... Czy po przekladce boczkow drzwi nic nie zacznie skrYpiec, trzeszczec, stukac? W koncu bedzie to wszystko rozebrane.....?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez kurczak1985
                              Czy po przekladce boczkow drzwi nic nie zacznie skrYpiec, trzeszczec, stukac
                              zalezy jak to złożysz
                              jak nie będziesz rozbierał i tak po pewnym czasie zacznie trzeszczeć
                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                              Komentarz


                              • #16
                                Lepiej pozno niz teraz z tym skrzypieniem
                                Zna ktos jaki profi warsztat, ktory by sie tego podjal i robote zrobil naprawde dobrze w poznaniu lub okolicach?

                                Komentarz


                                • #17
                                  kurczak1985, jak wszystkie zaczepy będą całe + nowe spinki to nic Ci nie będzie trzeszczeć. Ja przez ostatnie dwa dni walczyłem z wymianą anteny i montażem BT, wszystko ładnie złożyłem, plastiki które połamałem wymieniłem na nowe i nic nie trzeszczy

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    O ile sie nie myle bylo gdzies na forum info jak sciagnac boczki w o2 podeslalby ktos linka bo nie moge znalezc... I pytanie czy jest jakas instrukcja jak zdemontowac fotele przednie i tylna kanape?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Co do boczków, to widzialem manual na Skoda C.L.U.B pl
                                      Jeśli chodzi o przednie fotele to odpinasz dwie wtyczki i odkręcasz 4 śruby - to wszystko.
                                      Z tyłem nie wiem

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Mi boczki sprzypia po 7 tys przejechanych jade niedlugo na poprawke
                                        Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          rkb, o fuck ? A coś wiecej :?:
                                          Arctic 1.8 TSI DSG7

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez rkb
                                            Mi boczki sprzypia po 7 tys przejechanych jade niedlugo na poprawke
                                            u mnie poki co wszystko w porzadku :szeroki_usmiech

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez baca10
                                              Zamieszczone przez rkb
                                              Mi boczki sprzypia po 7 tys przejechanych jade niedlugo na poprawke
                                              u mnie poki co wszystko w porzadku :szeroki_usmiech
                                              U mnie tak samo więc szkoda to tracić :szeroki_usmiech

                                              Kolega smykol to wogóle ma piękny środek
                                              Ciekawe czy są nieraz takie na sprzedaż :P

                                              Forum - Octavia Club Polska

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Po prostu skrzypia, przez przejazdy po dziurach, przy dotyku - jak juz pasażer sie ośmieli położyć łokieć na podparciu w drzwiach to w ogole masakra
                                                Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X