Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozpórki Octavia 1 1.8t Lift

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozpórki Octavia 1 1.8t Lift

    Witam
    Mam pytanie odnośnie rozpórki tylnej, dokładnie takiej:

    W które dokładnie miejsce ona powinna być zamontowana? Ma już ktoś taką? Czy bardzo ogranicza powierzchnię bagażnika?

    Oraz odnośnie rozpórki przedniej dolnej, czy nie będzie kolidować z osłoną podwozia? Poniżej wrzucam zdjęcie osłony oraz rozpórki.


    Podpowiedzcie proszę jeszcze czy do górnej przedniej rozpórki kielichów trzeba wiercić dodatkowe otwory. Jeśli macie jakieś sprawdzone rodzaje proszę o link. Pacjent O1 Lift 1.8t AUM.

    Jeśli znajdzie się osoba która ma już zamontowane rozpórki proszę o jakieś fotki
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez kuba98xx; 51560.

  • #2
    Cześć.

    Rozpórkę przednią górną mam z firmy Górny Sport Garage Link. Montaż polega na wywierceniu trzech otworów w każdym z kielichów. Co do rozpórki przedniej dolnej to mam u siebie dwie: przednia spina sanki pomiędzy śrubami mocującymi wahacze (przednimi śrubami, tymi co są wzdłużnie do kierunku jazdy), tylna jest pomiędzy tylnymi poduszkami mocującymi sanki do nadwozia. Rozpórki dolne robiłem sam z rur bezszwowych. Przednią da się tak zrobić żeby nie kolidowała z blaszaną osłona silnika (mam dokładnie taką jak podałeś na zdjęciu) aczkolwiek przechodzi na milimetry z łapą silnika. Najlepiej weź kawałek rurki czy kija od miotły i przymierz do sanek. Osłona blaszana przychodzi na spód sanek, także jak Twoja rozpórka nie będzie wystawać od spodu to wszystko się zmieści. Zdjęcia zamieszczę jak się tylko do nich dogrzebie.
    Kto nie pije z nami, pije przeciwko nam!

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X