Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zmiana felg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zmiana felg

    Witam, nie mogę znaleźć takiego tematu i piszę z zapytaniem czy do Szkodnika jedynki przedliftowej w liftbacku z oryginalnymi alusami 15" na oponach 195/65R15 wejdą felgi od dwójki, takie jak w załączniku? Załącznik nr. 1 to felgi aktualne a drugi to te, które mi się spodobały i zastanawiam się nad kupnem. Pozdrawiam obraz_2022-03-20_222250.png obraz_2022-03-20_222304.png
    Załączone pliki

  • #2
    Ładne. Problem w tym, że O1 ma 5x100 a O2 5x112. Więc nie pasuje rozstaw śrub.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Aha, okej dzięki, jak przeglądałem też felgi od O1 od L&K to tam też pisało o 5x112 i w tych co ja mam to na internecie też tak się ogłaszają, więc ja już nic nie wiem

      Komentarz


      • #4
        Nope, wejdą Ci tylko 5x100. 5x112 tylko pod warunkiem zastosowania grubych dystansów zmieniających rozstaw. Szukaj felg od golfów iv/a3 8l/leon itd. lub nawet nowszych Rapidów.

        Komentarz


        • #5
          Zobacz moje ogłoszenie:
          Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za pomoc! Wiem już wszystko, więc zamykam temat

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X