Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modyfikacja lamp przednich O1FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Modyfikacja lamp przednich O1FL

    Salut
    Bawił się ktoś w tuning lamp przednich w O1FL? Chodzi o malowanie środków w czerń, ewentualnie może montaż soczewki pod żarówkę H4 (albo ksenon)?
    Na tą chwilę szukam info...
    Czym skleić lamy (butyl odpada, bo będzie pływał pod wpływem temp.)...
    I montaż soczewki, uniwersalnej czy szukać czegoś z VAGa...?

  • #2
    Mogę ci dać namiar na chłopa który to zrobi dobrze i nie za miliony
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Na tą chwilę lamy mam rozebrane choć ciężko było ?
      Z Klejem też sobie chyba poradzę (masa uszczelniająca)
      Gorzej z dobrem soczewki...

      Komentarz


      • #4
        Do xenon jest dużo zestawów na allegro. Ale nie wiem czy warto się w to pchać ze zwgl na przepisy.

        A jakie lampy rozkleiłeś? Plastikowe? Ja chętnie bym swoje xenon odświeżył i przydymił poprzeczki w środku.

        ​​​​​​Miałem już raz w regeneracji, ale zostały zamontowane plastikowe denne odbłyśniki i widzę, że na pewno nie wytrzymają tyle co ori...
        Gdzieś czytałem, że pakują z jakiegoś ałdi metalowe...

        Ps. Co do tych zestawów z allegro, to trzeba jakieś slim szukać i odcina się kawałek odbłyśnika, aby powiększyć gniazdo na zarnik/obudowę żarnika i wkłada się cały zestaw z soczewką i skręca się śrubą. To wszystko.
        Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

        Komentarz


        • #5
          Mam zwykle lampy TYCa z plastikowym kloszem. Cholernie ciężko je rozkleić ? a ile poszło ???? to Moje ?
          Cały odbłyśnik jest metalowy...
          Co do soczewki. Przeglądałem Alledrogo, Alii, sklepy z takimi rzeczami. I się zastanawiam czy to sens się pchać? zniszczyć całkiem lampę i kupić soczewkę bezużyteczną, to jednak moja się z celem.

          Komentarz


          • #6
            Dobrze wiedzieć jak moje zdechną, to też tyc zamówię
            ​​​​​​ Najważniejsze, że w razie stłuczki czy cokolwiek, ma się przechlapane, gdyż taka lampa traci homologację...
            Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X