Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przelozenie ramki....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przelozenie ramki....

    Zamieszczone przez leff
    B6 na grubej rurze sa rowniez regulowane, na dole amora masz nakretke.
    ale w B6 wymaga to trochę zachodu jeśli się nie mylę, a nawet wymontowania amora. W koni masz to dostępne z pod machy w bardzo prosty i elegancki sposób. Nie przesądzam o wyższości Koni, wolę lepszy produkt niż większą ilość bajerów. Jak na razie mam jeszcze opini co do jakości/trwałości tych dwóch produktów.

    pzdr

    [ Dodano: Pon Gru 06, 2004 2:47 pm ]
    MisiekWAW
    amorki czy amorki ze sprężynami razem
    jeżeli same amorki, to bez zastanowienia brałbym Bilsteina, który również ma regulację twardosci, a na dodatek jest rozbieralny i regenerowalny
    jeżeli to cena za komplet amorki + sprężyny to wtedy bym się zastanawiał pod warunkiem, że nie jest obniżający
    Koni są bez sprężyn. Jak pisałem wcześniej Bilstein wymaga pewnych nakładów pracy do wymontowania włacznie (czyż nie) w celu regulacji a koni ma po prostu pokrętło na szczycie dostępne bez problemu z pod machy w sekundę.
    Czy jedyną przewagą B6 jest w takim razie rozbieralność/regenerowalność?? Nie wiem jak to wygląda ze strony czysto technicznej tj. jakość materiałów i wykonania oraz wytrzymałość.

    Więc oczy i emocje mówią Koni a do obiektywnej oceny brak przesłanek , które mam nadzieję niedługo się pojawią :| .

    pzdr
    RS BLUE

  • #2
    Przelozenie ramki....

    Nie wiem czy to do tego dzialu pasuje
    Moge zakupic mieszek z galka skorzana od superba ,ale trzeba ramkie przelozyc.
    Czy to sie jakos bez problemowo przeklada ? i jak jest ramka inna to czy sie skora ladnie uklada ,nie marszczy sie jakos dziwnie itp?
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      W Octavi jest ta niby skora, zgrzewana razem z ramka, jak oderwiesz to trzeba kleic. Nie wiem jak jest ze skorzana. Ale da sie to potem wyprofilowac, bo ja przerabialem u siebie nakladke Miloteca.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Purchawa
        W Octavi jest ta niby skora, zgrzewana razem z ramka, jak oderwiesz to trzeba kleic. Nie wiem jak jest ze skorzana. Ale da sie to potem wyprofilowac, bo ja przerabialem u siebie nakladke Miloteca.
        Na allegro pzregladalem fotki tych mieszkow i na jednej fotce jest od dolu skora spieta na szyfki do okola ramki.

        ps.A orjetuje sie ktos moze czy by pasowala skorzana nasadka na reczny od superba do octavi?
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          Re: Przelozenie ramki....

          Zamieszczone przez Samiec
          Nie wiem czy to do tego dzialu pasuje
          Moge zakupic mieszek z galka skorzana od superba ,ale trzeba ramkie przelozyc.
          Czy to sie jakos bez problemowo przeklada ? i jak jest ramka inna to czy sie skora ladnie uklada ,nie marszczy sie jakos dziwnie itp?
          nie pasuje :evil: własnie kupiłem :roll: ramka od Superba jest minimalnie szersza i ma zaczepy innych rozmiarów. żeby zamontować masz dwie opcje:
          - wydłubać jakoś zszywki i przełożyc ramki (siakoś cienko to widzę :roll: )
          - przerobić ramkę konsoli dookoła - wtedy powinna pasować i ramka od Octy (jak nie przesadzisz) i od SuperBa

          Miznajomy właśnie dzisja przerobił ramkę i juz jutro mam mieć założoną gałeczkę 8)
          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
          http://www.disi-tune.pl
          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
          Był WRX
          Była Octa

          Komentarz


          • #6
            Re: Przelozenie ramki....

            Zamieszczone przez MisiekWAW
            Zamieszczone przez Samiec
            Nie wiem czy to do tego dzialu pasuje
            Moge zakupic mieszek z galka skorzana od superba ,ale trzeba ramkie przelozyc.
            Czy to sie jakos bez problemowo przeklada ? i jak jest ramka inna to czy sie skora ladnie uklada ,nie marszczy sie jakos dziwnie itp?
            nie pasuje :evil: własnie kupiłem :roll: ramka od Superba jest minimalnie szersza i ma zaczepy innych rozmiarów. żeby zamontować masz dwie opcje:
            - wydłubać jakoś zszywki i przełożyc ramki (siakoś cienko to widzę :roll: )
            - przerobić ramkę konsoli dookoła - wtedy powinna pasować i ramka od Octy (jak nie przesadzisz) i od SuperBa

            Miznajomy właśnie dzisja przerobił ramkę i juz jutro mam mieć założoną gałeczkę 8)
            dziś obejrzymy i skomentujemy :diabelski_usmiech
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X