Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tlumik koncowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tlumik koncowy

    Zamieszczone przez JanuszSz
    wszystkie fotoradary są własnością ITD
    Teraz ITD się tym zajmuje.
    Zamieszczone przez tryton
    To jest chyba najlepsza doga aby stracić prawko no chyba że jedzie się 40 na godz
    Chyba polecę przez Gdańsk,będzie bezpieczniej

  • #2
    tlumik koncowy

    witam mam pytanko. czy wstawienie koncowego tlumika sportowego poprawi troszku odglos mojego AEE dodam ze nie mam kata i tlumika srodkowego wiec jest i tak dosc glosno ale jakosc dzwieku nie jest dobra. a stac mnbie jedynie na tansze wersje sportowych tlumikow. moze jakies polecacie???

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez daber85
      wiec jest i tak dosc glosno
      więc po co


      załóż serię i tyle

      Rs i tak z tego nie będziesz mieć
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        seria zalozona choc na przegladzie pan powiedzial ze tlumik jest pusty dlatego chcialbym zeby ladnie warczalo chyba ze zalozenie serii cos poprawi

        Komentarz


        • #5
          Jak to pusty? Wybebeszyłeś go, czy taki kupiłeś? Założenie serii po prostu wyciszy.
          Octavia

          Komentarz


          • #6
            od zakupu skody nic nie ruszalem

            Komentarz


            • #7
              możesz spróbować Ultera bo jak miałem w innym aucie to dawał efekt ładnego pomruku a nie wyrczenia

              Komentarz


              • #8
                ogolnie zalezy mi na tym zeby nie wyciszac wydechu a ladnie ubarwic. obecnie wydech bedac pustym daje odglos jakbym mial przez cala dlugosc auta zamontowana rynne a nie uklad wydechowy.

                Komentarz


                • #9
                  daber85, ja generalnie nie lubię takiej rzeźby,

                  jak robić wydech to po całości i porządnie
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz


                  • #10
                    brat pare dni temu przyniosl mi remusa uzywanego ale w bardzo dobrym stanie. zalozylem i powiem wam jedno NIE ZALUJE!!! basik idzie ze hoho. postaram sie nagrac jakis filmik i pokazac.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X