Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotele z A3 do O1??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotele z A3 do O1??

    no to chyba jednak niewarto

  • #2
    Fotele z A3 do O1??

    Witam! Mam mozliwosc kupienia w dobrej cenie kubelkow z A3 z wersji 5 drzwiowej. Pytanie jest nastepujace - czy podejda do O1 p&p czy bedzie z nimi jakas rzezba? czy ktorys z forumowiczow bawil sie w cos podobnego? skorzystalem z szukajki i poczytalem troszke ale 95% tematow o fotelach to jest golf oraz leon... i naprawde nie wiem co myslec na temat tych z A3 a nie chcialbym zeby okazja przeleciala mi kolo nosa! bede bardzo wdzieczny za opinie urzytkownikow ktorzy mieli jakies doswiadczenie z tym tematem! pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Dla A3 pierwszej generacji do O1

      Masz z forum golfa:

      [MK4] Wymiana foteli sportowych na komfortowe - Forum.VWGolf.pl

      wszystko na płycie podłogowej mk4 - octavia, a3, leon, przód z new beetle, tt, toledo i oczywiście bora
      Przednie z Beetle i TT. Reszta przód i tył
      .

      Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

      Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

      Komentarz


      • #4
        czytałem już ten wątek z forum golfa, ale tam ktoś napisał ze wszystko pasuje a kilka postów niżej, ze mogą być różnice w mocowaniach... chyba nie pozostaje nic innego jak poświęcić troszkę czasu i sprawdzić samemu. Dzieki za pomoc pozdrawiam!

        Komentarz


        • #5
          blach9, Rożnicę masz przy z płyty podłogowej Golf 5 tak tam pisze
          .

          Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

          Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez blach9
            e mogą być różnice w mocowaniach... chyba nie pozostaje nic innego jak poświęcić troszkę czasu i sprawdzić samemu.
            Jeśli mogą być jakiekolwiek różnice w mocowaniach to mogą one dotyczyć tylnej kanapy. Są wersje z przykręcanym zawiasem i takie na wkładane druty.
            W Polsce nie ma kryzysu.
            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X