Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet na bezdroza w OII FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet na bezdroza w OII FL

    Zamieszczone przez Szkodnicki
    phoneman dzięki za pokaz Normalnie szacun :szeroki_usmiech
    Tak to napisałeś jak bym co najmniej tańczył na rurze w centrum Rzeszowa

    A to są jedne z niewielu zachowanych w Polsce prospektów O1 z lat 1998-2000 :P
    JADO

  • #2
    Pakiet na bezdroza w OII FL

    Mam ogromną prosbe do Was Koledzy a mianowicie chciałbym załozyc w sojej Octavii "pakiet na bezdroza"-chodzi mi głownie o amortyzatory i sprezyny. Czy Ktos z Was wie gdzie mozna nabyc te elementy lub po jakich numerach seryjnych się o nie pytac.....???? pytałem w skodaczesci.pl ale nie wiedza o co mi chodzi, natomiast w servisie mowia tylko ze jest to nieopłacalne i ogólnie na tym temat sie urywa...... Będę wdzieczny za wszystkie informacje na ten temat.....!!!!!!!

    Komentarz


    • #3
      yunior81, tu masz do O1 ale spytaj czy nie mają do O2 coś podobnego Link

      Komentarz


      • #4
        [quote="mikolaj"]yunior81, tu masz do O1 ale spytaj czy nie mają do O2 coś podobnego Link[/


        dzieki za odzew!!! dziś dzwoniłem i sprzedawca ma mi przysłać, jak sie okazalo po krótkiej rozmowie, kilka numerów amortyzatorów i kilka numerów spreżyn ...... hm

        w zwiaku z tym mam ogromna prosbe do Kolegów ktorzy posiadaja w swojej Octavi "fabryczny pakiet na bezdroza" czy mogli by wrzucic tu na forum numery amortyzatorów i sprezyn tego pakietu lub przesłać mi na maila...

        Komentarz


        • #5
          Trzeba numer VIN auta ktore ma pakiet i wtedy w ASO wyskocza numery jakie maja być.

          Najszybciej i najprościej.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            masz racje tylko po numerze VIN ale jak sie domyślasz nik nie wrzuci tu swojego numeru dlatego nawet o niego nie prosze... ale moze Ktos przy dobrych checiach i odrobinie czasu ustali nr-y tych czesci i je tu wrzuci lub przesle na maila....

            ... wydaje mi sie ze sporo osob moze byc zainteresowanych tym tematem....

            [ Dodano: Pon 23 Maj, 11 10:52 ]
            Numery katalogowe amortyzatorów i sprężyn do aut z pakietem na złe drogi:

            PRZÓD:
            amort.- 1K0413031BK - 420 zł / szt - dostępność: 1-2 dni
            sprężyna - 1K0411105AQ - 320 zł / szt - dostępność: 1-2 dni

            TYŁ:
            amort. - 1K0513029ES - 290 zł / szt - dostępność: 1-2 dni
            sprężyna - 1K0511115CK - 260 zł / szt - dostępność: 10-14 dni (brak w kraju)

            --

            Temat potwierdziłem w servisie z ta roznica ze amortyzator tylny - 1K0513029ES jest do samochodów wyprodukowanych do maja 2009 natomiast nowy numer od maja 2009 to 1K0513029MP- zmieniły sie dwie ostatnie litery .... i sprawa stała sie jasna

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X