Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] test hamulców serwo RS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] test hamulców serwo RS

    Zamieszczone przez serfer
    -Wydech z kwasówki z dwoma tłumikami(bez katów) na 99%
    robiony na zamówienie? Chętnie jakiś kontakt w Kraku lub okolicy złapię :wink:

    Zamieszczone przez serfer
    -Zderzak przedni z ledami od Fabia vRS
    -Zderzak tylni od Fabia vRS
    -Zawieszenie Fabia vRS+H&R kit -40mm
    -Chiptuning(już praktycznie gotowy) nie wrzucam wykresu bo będziemy jeszcze poprawiać
    grubo idziesz Co do chiptuningu czyli generalnie gwarancja na silnik bye bye w razie wykrycia w serwisie :?:
    Zapraszam - https://www.facebook.com/luke.automotive

  • #2
    [O1] test hamulców serwo RS

    Witam,robiłem test hamulców po zmianie serwa które padło,hamulce jakie posiadam to 312/256 i mam je od jakiś 2 tygodni i przejechane ok 300 km.Interesuje mnie czy jak wciskacie pedał pulsacyjne pierwszy raz jest igła drugi raz jest bardzo dobrze a trzecim razem jest słabiej albo słabo?Mógłby ktoś zrobić taki test u siebie,prędkość 70-120 km/h.Wiem że mając system ABS takie hamowanie jest nieskuteczne.Mnie interesuje serwo i jego praca,chciał bym mieć pewność czy jest tak jak mi mówił mechanik że pierwsze hamowanie jest skuteczne
    MOCY PRZYBYWAJ

    Komentarz


    • #3
      Siema

      Jesli nie pali sie to moge zrobic taki test w piatek jak wróce z delegacji do Olsztyna dam znac jakie wyniki
      GEODETA - w razie potrzeby pisać

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Krzaq
        Jesli nie pali sie to moge zrobic taki test w piatek jak wróce z delegacji do Olsztyna dam znac jakie wyniki
        pali się ale nie aż tak by nie poczekać na ziomka dodam tylko że w 130 jest też takie serwo ja w RS-sie więc może więcej będzie chętnych do testowania :szeroki_usmiech
        MOCY PRZYBYWAJ

        Komentarz


        • #5
          Zrobiłem ten test i to kilka razy... i nie czułem różnicy w sile hamowania jedyne co się rzuciło to lekko twardszy pedał przy 2 i 3 ostrym hamowaniu oraz nudności mojej dziewczyny
          GEODETA - w razie potrzeby pisać

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Krzaq
            Zrobiłem ten test i to kilka razy... i nie czułem różnicy w sile hamowania jedyne co się rzuciło to lekko twardszy pedał przy 2 i 3 ostrym hamowaniu oraz nudności mojej dziewczyny
            Dzięki że pamiętałeś,przeproś ode mnie swoją dziewczynę za niedogodności wywołane ostrym hamowaniem.Sprawdzałem u mojego kolegi co ma audi a4 2001-110km rozpędziłem autko i hebel raz,drugi raz i trzeci.Za każdym razem była brzytwa,oczywiście nie rozpędzałem się do 150.Jak będę na spocie to może uda mi się przejechać którąś bryką i porównać.Jeszcze raz wielkie dzięki :szeroki_usmiech
            MOCY PRZYBYWAJ

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X