Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schowki, półki i kieszenie do O-TourII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Schowki, półki i kieszenie do O-TourII

    u mnie po 16kkm sprężyny wymienione w ramach gwarancji.
    ponoć "twardsze" - pożyjemy, zobaczymy.
    . dla Emidy w RSl.

  • #2
    Schowki, półki i kieszenie do O-TourII

    Witam.
    Niebawem odbieram swojego Toura II Combi, w którym już myślę by przeprowadzić kilka zmian wizualnych.
    1. Schowek na desce rozdzielczej chciałbym uzupełnić o klapkę (tak jak to jest w O2 FL)
    2. Roletę bagażnika uzupełnić o półkę (ponoć tzw na parasol)
    3. Boczne wnęki w bagażniku "zamknąć"
    4. Schowek na okulary w podsufitce
    czy ktoś już coś podobnego wyczyniał? Czy są problemy z zamontowaniem klapki schowka na desce? Na allegro widzę, że oferują tylko cały element (razem z kratkami nawiewu, których wolałbym nie wymieniać). Sprawdzałem w aucie testowym, że ramka niezamykanego schowka jest do djęcia i są tam otwory na ramiona klapki, ale czy da się zamontować samą klapkę bez rozbiórek?
    Moja platynka!!

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez GUAPA
      czy ktoś już coś podobnego wyczyniał? Czy są problemy z zamontowaniem klapki schowka na desce? Na allegro widzę, że oferują tylko cały element (razem z kratkami nawiewu, których wolałbym nie wymieniać).
      Trzeba wymienić wszystko z nawiewami - prosta robota na 5 minut - nówkę schowek z nawiewami ja kupiłem za 60zł.

      Zamieszczone przez GUAPA
      4. Schowek na okulary w podsufitce
      W hatchbacku się nie da - w kombi nie wiem.

      Komentarz


      • #4
        Trzeba wymienić wszystko z nawiewami - prosta robota na 5 minut
        A są tam jakieś zaczepy, jak to wyjąć aby nie poniszczyć kokpitu?
        Moja platynka!!

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez GUAPA
          Roletę bagażnika uzupełnić o półkę (ponoć tzw na parasol)
          dokładałem, banalne jest, koszt sto kilkadziesiąt złotych
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez GUAPA
            4. Schowek na okulary w podsufitce
            schowek do którego okulary się nie mieszczą, wchodzi paczka chusteczek..

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez GUAPA
              A są tam jakieś zaczepy, jak to wyjąć aby nie poniszczyć kokpitu?
              Poszukaj na forum - jest instrukcja - trzeba podważyć nad radiem i same wyskakują. Jak nie masz jeszcze auta to ciężko załapać o co chodzi - jak już odbierzesz to załapiesz szybko.

              Komentarz


              • #8
                Re: Schowki, półki i kieszenie do O-TourII

                Zamieszczone przez GUAPA
                Witam.
                Niebawem odbieram swojego Toura II Combi, w którym już myślę by przeprowadzić kilka zmian wizualnych.
                1. Schowek na desce rozdzielczej chciałbym uzupełnić o klapkę (tak jak to jest w O2 FL)
                2. Roletę bagażnika uzupełnić o półkę (ponoć tzw na parasol)
                3. Boczne wnęki w bagażniku "zamknąć"
                4. Schowek na okulary w podsufitce
                czy ktoś już coś podobnego wyczyniał? Czy są problemy z zamontowaniem klapki schowka na desce? Na allegro widzę, że oferują tylko cały element (razem z kratkami nawiewu, których wolałbym nie wymieniać). Sprawdzałem w aucie testowym, że ramka niezamykanego schowka jest do djęcia i są tam otwory na ramiona klapki, ale czy da się zamontować samą klapkę bez rozbiórek?
                przyjedź na spota w Zielonej Gorze to wszystkiego się dowiesz :diabelski_usmiech , a nawet Ci wymienimy :diabelski_usmiech
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez marektbg
                  Trzeba wymienić wszystko z nawiewami - prosta robota na 5 minut - nówkę schowek z nawiewami ja kupiłem za 60zł.
                  Nowke? Podaj namiar na sprzedawce lub aukcje jesli to z allegro.
                  dzieki
                  pozdrawiam
                  dab

                  Komentarz


                  • #10
                    czy w schowku nad kolanami pasażera macie uchwyty na te kwity, długopis, czy tym podobne, bo u mnie jest sam odlew i dziury, w których brakuje wkładki, które miałyby blokować ułożone w niej przedmioty. kolejna oszczędność Tourowa...?
                    Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez OCPtaxi
                      kolejna oszczędność Tourowa...?
                      Mi też się to rzuciło w oczy. Czasami takie dziwne oszczędności potrafią bardzo niemile zaskoczyć.
                      SPOT Poznań ->

                      Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kross12
                        GUAPA napisał/a:
                        4. Schowek na okulary w podsufitce

                        schowek do którego okulary się nie mieszczą, wchodzi paczka chusteczek..
                        racja kross12, mi od razu też rzuciło się to na myśl i mam dokładnie takie samo zdanie o schowku na okulary,

                        zdanie nieformalnie wyrażane przesycone jest zawsze mniej dyplomatycznymi słowami na temat tej skuchy.
                        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                        _______________________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          zamknięcie boczków w bagazniku

                          Witam

                          3. Boczne wnęki w bagażniku "zamknąć"

                          a co w tej kwestii Panowie? Sam też sie tym interesuje

                          pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            michal10381, przecież w kombi masz zamknięte te wnęki? Jeśli nie to musisz kupić klapki

                            Komentarz


                            • #15
                              zamkniete to może kiedyś były a w FL to pewnie i są
                              ale póki co toura trzeba dokupić

                              abysmy sie dobrze zrozumieli to ja mam na mysli "wyprostowanie" boków bagażnika

                              a jak to sie fachowo nazywa "klapki boczków"

                              pozdro

                              Komentarz


                              • #16
                                Te "nakładki" boczków maja numery:
                                - 1Z9 868 885 - lewa,
                                - 1Z9 868 886 - prawa.
                                Cena w ASO ok. 35 zł sztuka.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez innova
                                  Zamieszczone przez kross12
                                  GUAPA napisał/a:
                                  4. Schowek na okulary w podsufitce

                                  schowek do którego okulary się nie mieszczą, wchodzi paczka chusteczek..
                                  racja kross12, mi od razu też rzuciło się to na myśl i mam dokładnie takie samo zdanie o schowku na okulary,

                                  zdanie nieformalnie wyrażane przesycone jest zawsze mniej dyplomatycznymi słowami na temat tej skuchy.
                                  Potwierdzam, że wszystkie modele okularów nie wchodzą, ale te mniejsze przeciw słoneczne lub zwykłe korekcyjne bez porawek spokojnie się zmieszczą....zdresztą tak jak napisałem w swoim profilu...FAJNY BAJER :!:
                                  nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Re: Schowki, półki i kieszenie do O-TourII

                                    Zamieszczone przez GUAPA
                                    2. Roletę bagażnika uzupełnić o półkę (ponoć tzw na parasol)
                                    dokupiłem coś takiego w ASO za niecałe 100 PLN i nie żałuję. Parasol nie lata już po bagażniku, nie stanowi też potencjalnego niebezpieczeństwa przy mocniejszym hamowaniu, tak jak kiedyś leżał za zagłówkami.

                                    Przy okazji jakiegoś przeglądu zapytałem w ASO, czy mi to od razu zamontują - powiedzieli: ok, ale koszt 50 PLN, więc posłałem ich na drzewo. Montuje się to samemu w 15 sekund na zasadzie plug&play.

                                    I mogę potwierdzić, że tzw. schowek na okulary to koło schowka nawet nie stał.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      niektórzy w tym "schowku" trzymają papierosy
                                      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        GUAPA napisał/a:
                                        4. Schowek na okulary w podsufitce

                                        schowek do którego okulary się nie mieszczą, wchodzi paczka chusteczek..

                                        Najważniejsze, że pendrive się zmieści ... ;-p to i tak oczywiście zależy od pojemności pendrive.
                                        Moja platynka!!

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez GUAPA
                                          Najważniejsze, że pendrive się zmieści ... ;-p to i tak oczywiście zależy od pojemności pendrive.
                                          I jego wielkości...

                                          "Size does matter..."
                                          Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                          mój szkodnik

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X