Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Pakiet na bezdroża O II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Pakiet na bezdroża O II FL

    Zamieszczone przez misiek140km
    157ooo na szafie silnik BKD 2008r
    1. ubywa płyty chłodniczego ze zbiorniczka? Jezeli tak to na 90% głowica.
    2. może turbo przepuszczać olej i stąd dymy.
    JADO

  • #2
    [O2] Pakiet na bezdroża O II FL

    Koledzy szukam osoby która posiada Octavie II FL z pakietem na bezdroża z silnikiem 1.4 TSI lub jeśli to wogóle możliwe 1.6 MPI :szeroki_usmiech - najlepiej liftback

    Za wszelki odzew/PW lub mail z góry dziekuję

    Komentarz


    • #3
      Re: Pakiet na bezdroża O II FL

      Zamieszczone przez yunior81
      Koledzy szukam osoby która posiada Octavie II FL z pakietem na bezdroża z silnikiem 1.4 TSI lub jeśli to wogóle możliwe 1.6 MPI :szeroki_usmiech - najlepiej liftback

      Za wszelki odzew/PW lub mail z góry dziekuję
      a co za różnica jaki silnik?

      tu masz O2 przed fl moją Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mikolaj
        a co za różnica jaki silnik?
        ..... a no taka, że jak założe spreżyny z pakietu na bezdroza od TDI, gdzie silnik jest cieższy, do 1.6 MPI to przód auta bedzie stał wyżej niż tego oczekuje

        Komentarz


        • #5
          yunior81, powiem Ci że to sterczy niezle, kolega ma starą OI 1.6 akl z takim pakietem, to przód sterczy jak w statku..brzydko to wygląda.

          Komentarz


          • #6
            Pod moim postem, w podpisie masz link do fotek mojej Octy z pakietem na bezdroża. Uważam, że nie wygląda źle, a te 2,5 cm wyżej bardzo się przydaje :wink:
            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
            MOJA FURKA

            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez sew1981
              yunior81, powiem Ci że to sterczy niezle, kolega ma starą OI 1.6 akl z takim pakietem, to przód sterczy jak w statku..brzydko to wygląda.
              Powiem Ci, ze nie wiem jak to wyglada w OI a jesli chodzi o OII to mnie akurat bardzo sie to podobają te 24mm wyżej :diabelski_usmiech i osoboście jeżeli bedzie taka mozliwość to dołoże ten pakiet ze względów czysto użytkowych , poza tym w ostatnim czasie założyłem LPG i musze przyznać, że teraz tył auta wygląda tak jak bym ciągle coś cieżkiego woził w bagażniku.... :szeroki_usmiech jeszcze jak wrzuce wózek do bagażnika, wsiądzie żonka z Małym to wtedy dupa siedzi bardzo nisko.... a miejsca w bagazniku jeszcze bez liku... :P

              [ Dodano: Nie 24 Lip, 11 10:54 ]
              Zamieszczone przez Eidos71
              Pod moim postem, w podpisie masz link do fotek mojej Octy z pakietem na bezdroża. Uważam, że nie wygląda źle, a te 2,5 cm wyżej bardzo się przydaje :wink:
              Poszedł PW do Ciebie :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • #8
                yunior81, pamiętaj że pakiet na bezdroża obejmuje oprócz tulei także metalową płytę pod silnik która dociąża przód

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam ori pakiet w OII foto jest w podpisie, wyglada jak wyglada, ale idzie przez wszystko i nic sie nie rozwali z dolu
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez mikolaj
                    yunior81, pamiętaj że pakiet na bezdroża obejmuje oprócz tulei także metalową płytę pod silnik która dociąża przód
                    ..... jeśli chodzi o płyte to na niej mi nie zależy... a tulei to chyba nie ma w OII tylko są inne spreżyny i amortyzatory.... - chyba :diabelski_usmiech

                    [ Dodano: Nie 24 Lip, 11 18:24 ]
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Ja mam ori pakiet w OII foto jest w podpisie, wyglada jak wyglada, ale idzie przez wszystko i nic sie nie rozwali z dolu
                    i o to właśnie chodzi :diabelski_usmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Możesz również spojrzeć na mój podpis. Trochę już tego masz
                      Mój liftback scout

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X