Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OCTAVIA II ABT

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OCTAVIA II ABT

    lu1985kas, kozackie fele

    A czarny dach na białej będzie wyglądał super.

    A co myślisz o tym aby listwy dachowe pomalować na czerwono :?:
    Ostatnio taki patent zauważyłem w nowej S4 :szeroki_usmiech i fajnie wyglądało

  • #2
    OCTAVIA II ABT

    Zakupiłem ze Szwajcarii taki właśnie samochód tuningowany przez ABT. Ktoś może więcej opisać co to za firma, co robią i jak robią.

    Komentarz


    • #3
      ABT to dobra firma :wink:

      Komentarz


      • #4
        myślisz, że oprócz felg 18, które dodali zrobili jeszcze chiptunning?

        Komentarz


        • #5
          Robią auta VAG, robią dobrze, profesjonalnie, udzielają się w sporcie. Robią wygląd zewnętrzny, wzmacniają silniki i układ przeniesienia napędu, robią zawieszenia. Strona ABTrona ABT dział Octavia II 404 - Audi Tuning, VW Tuning, Chiptuning von ABT Sportsline.

          chiptuning dla Skody Octavii II 404 - Audi Tuning, VW Tuning, Chiptuning von ABT Sportsline.

          O zakresie zmian powinien chyba cie poinformować sprzedawca. Jeśli nie, to na hamownie z furą. Co do zawiasu to widać to gołym okiem czy jest niżej a tyłek powie czy jest twardziej, znajdź tylko podobne auto do porównania. . Możesz sobie też poczytać co nabazgrali na amortyzatorach. :wink:
          Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

          "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

          Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

          Komentarz


          • #6
            barytosz, pokaż tą furę :wink:
            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Komentarz


            • #7
              pokażę pokażę, ale dopiero co aparat fotograficzny ładuję bo z wakacji autem wróciłem. kupiłem je ze Szwajcarii z ubezpieczalni na tydzień przed wyjazdem na wakacje ( błotnik, ksenon i zderzak, wahacz do wymiany no i jak się okazało dopiero po przyjeździe auta do kraju jest tam znaczek ABT na tylnej klapie. Przebieg 60.000, automat DSG W sumie o skodach wiem tyle co nic - wcześniej Hondy. Nawet nie wiem czy ten silnik BKD jest w porządku. Aha mam jeszcze nawigację w środku ale nie mam płyty. Gdzie ( oprócz serwisu ) można taką dostać??:-).

              Komentarz


              • #8
                na allegro
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • #9
                  znajomy miał golfa III TDI 110 ps,ABT miał fajny układ wydechowy wraz z kolektorem,zawias gwint KW z emblematem ABT i cos w rodzaju boxa z włacznikiem w popielniczce.z hamowana seria to chyba 117ps nm nie pamiętam po właczeniu (boxa czy jak to nazwać) 129ps i 310 nm.

                  Komentarz


                  • #10
                    Kolega Le-Ce ma O1 by ABT.

                    Komentarz


                    • #11
                      nie daleko mnie maja jeden ze swoich warsztatów hm drożyzna... nie wiem jak w Polsce
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                      http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                      Komentarz


                      • #12
                        likoss, a czemu się dziwisz? auto ze Szwajcarii, a tam nie oszczędzają. fury są po prostu "dojebane" gadżetami. po tej O2 ABT można spodziewać się extra osiągów /silnik, wydech/ i super prowadzenia /zawias, hample/. 300km/h to nie poleci, ale do 250 to kierownikom z aut za 200/300k PLN gały będą wychodzić, że ich Skoda objechała... widziałem na warsztacie parę Gofrów GTI, A3/S3, A4/S4/RS4 czy tam innych z VAG, sprowadzonych właśnie ze Szwajcarii, bardzo ciekawie skonfigurowane auta inside/ouitside. barytosz, zrób to auto jak najszybciej, ale najpierw fotki do "nasze auta", jak by teraz nie wyglądało. może jeszcze jakiś wykres z hamowni?
                        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                        @ by Tune-up Gdańsk
                        TDI VP++ i jeszcze rośnie
                        Antek

                        Komentarz


                        • #13
                          Zupełnie przypadkiem, stałem się posiadaczem czarnej O1 ze znaczkiem ABT na tylnej klapie
                          I taki rogal na obliczu mam co dnia, bowiem moja Adela mimo upływu czasu, dorównuje jeszcze nie jednej młodszej furze :!:
                          Już w momencie zakupu oświadczono mi, iż będę, zadowolony, jeśli się na niego, zdecyduję. Powiedziano mi to, w salonie Nisana, gdzie mą gwiazdę, wymieniono na jakąś skośnooką wenus. Szczęściem mogę tylko nazwać fakt, iż nikt wcześniej, nie docenił zalet auta stojącego w śnieżnej zaspie, wśród nowych modeli i marek samochodów. Fakt, rewelacyjnie nie wyglądała. Jednakże, krótka przejażdżka sprawiła, że decyzja mogła być tylko jedna, a okazało się i słuszna.
                          To co wiem o niej, to to, że miała tylko dwóch właścicieli. Pierwszy utracił gwarancję serwisową gdyż zapodał panience, firmową tuniczkę, by z potulnej czarnuli, zrobić gwiazdę na szwajcarskich drogach, bo na salony była za biedna.
                          Gwiazdą, w dosłownym słowa tego znaczeniu, bo fantazja tunerów prysnęła na daszek, kilka, nie rzucających się nachalnie w oczy, takich ozdobnych elementów. :szeroki_usmiech
                          Drugi jeździł nią, do śmierci (może i mnie zajeździ :diabelski_usmiech ), bo to żona zamieniła ją w salonie.
                          Z małej wizualnie nieporadnej panny Oktawianki, zrobiono bowiem bóstwo przypominające przyczajoną "kotkę na blaszanym dachu" o ile Panom wiadomo o co biega :?: :diabelski_usmiech
                          Jakże cierpiałem, zmuszon pozbawić ją urody, wymontowując orginalny zawias ABT, by bezboleśnie jeździć w te rejony europy, gdzie słowo szosa, nie jest jednoznaczne utożsamiane z jej walorami. Minimalny prześwit, gwarantował idealne pokonywanie zakrętów i dawał pewność kierowcy w czasie jazdy, lecz nie gwarantował niestety całej miski i reszty mocnego serca panienki.
                          Tuniczka ABT zapodała, mej Adeli, "tampaksa w tyłek", :diabelski_usmiech
                          jak starej kobyle, co zrobiło na niej, chyba zajebiste wrażenie, bo do tej pory asfalt zwija jak się patrzy. Wyniki spotkań w różnych zresztą sytuacjach, (opisywanych na forum) mogą jedynie świadczyć, że nie jednej młodszej maszynie, daje jeszcze z powodzeniem radę.
                          Z serduszka 1.8T wykrzesano sporo dodatkowego ognia, co mam, czasem możliwość sprawdzić przy całkowitej własnej głupocie, której jestem, niestety świadom :diabelski_usmiech
                          Zamiarem, tym czasem, pozostaje, wycieczka, by zobaczyć na wydrukach, co w Adeli, jeszcze drzemie :?:
                          Moja ADELA

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                          i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                          Komentarz


                          • #14
                            Le-Ce, a dokładnie ile ognia ? byłes na hamowni
                            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeszcze nie,
                              z różnych zresztą powodów.
                              Tym czasem 29. 08 mam z sesikiem sprawdzić to i owo :?:
                              Może, porobić troszkę logów dynamicznych na VAG-u,
                              a z hamownią spotkam się może po tej sesji.
                              z resztą, ku da mi do takich wyników ET
                              Moja ADELA

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                              i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Le-Ce
                                z hamownią spotkam się może po tej sesji.
                                Link w Wołominie , cena 150 plnów
                                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                Komentarz


                                • #17
                                  loru
                                  dzięki, pewnikiem podjadę.
                                  Moja ADELA

                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                  i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    loru
                                    dzięki, pewnikiem podjadę.
                                    a proszę bardzo, swoją też muszę zhamować ponownie a tu mam najbliżej.
                                    O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      S3 CHRIS

                                      Ale, nie martw się, moja Adela ma co najwyżej, ze 30 podstarzałych kuniów więcej :szeroki_usmiech
                                      Żadnych, bowiem wynalazków, pod maską, nie da się zaobserwować
                                      Tak więc, z naszej strony nie grozi Ci detronizacja :diabelski_usmiech
                                      a może, mi się tak zdaje, że jest taką wariatką, wziąwszy poprawkę na fakt, iż zadyszkę łapię już wstając do pionu. To samo zejście, po schodach, pozostaje niesamowitym, wyczynem :diabelski_usmiech
                                      Moja ADELA

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                      i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Le-Ce, jak wiesz, kunie to nie wszystko, te od Isaacka też są ważne, ale najważniejsze jest jak program został napisany i jak te magiczne kreski Le-Cą :wink: rób wykres i zapodaj na forum, bo to jest spora ciekawostka. btw, trochę drogo to hamowanie. w marcu w gdańsku zhamowałem auto za 100zł łącznie z regulacją gruchy. profi robota tune-up.
                                        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                        @ by Tune-up Gdańsk
                                        TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                        Antek

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Tony065

                                          jeśli chodzi tylko o kreski, to ileż to roboty wymalować se odpowiednie :diabelski_usmiech

                                          Do Gdańska mi troszka daleko
                                          a i wiatry obecnie niesprzyjające :wink:
                                          tym czasem, zamówiłem się do VTG na piątek i może mi od chamią Adelę :diabelski_usmiech
                                          Prawdą jest, że wybrałem w miarę blisko, lecz nie za tanio :shock:
                                          widać, nie każdy ma farta

                                          a w sobotę, odpalam na wschód i nie chciał bym, by księgowa siem domyśliła o zbędnej, dla niej, wytracie kasy :!:
                                          Bo, po drodze towarzyszyła, by mi jedynie słuszna audycja, przy której "Ptasie radio" z głosikiem Kwiatkowskiej, to "pikuś" :szeroki_usmiech

                                          Moja ADELA

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                          i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Le-Ce
                                            Tym czasem 29. 08 mam z sesikiem sprawdzić to i owo
                                            Może, porobić troszkę logów dynamicznych na VAG-u,
                                            a z hamownią spotkam się może po tej sesji.
                                            Czekamy na wyniki
                                            Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez paweł2
                                              Zamieszczone przez Le-Ce
                                              Tym czasem 29. 08 mam z sesikiem sprawdzić to i owo
                                              Może, porobić troszkę logów dynamicznych na VAG-u,
                                              a z hamownią spotkam się może po tej sesji.
                                              Czekamy na wyniki
                                              Le-Ce jakiekolwiek by one nie były, tj 20, 30 czy nawet 40 więcej to może jednakowuż na znaczeniu przybiera, że podstarzałe habety są , przeto jedność ciał i dusz droższa pieniędzy i statystyk wszelakich.... :zlosnik::helm :zlosnik:
                                              >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                nawigator

                                                celnie ujęte
                                                i to tak, że zatkało mi gębę :shock:

                                                Jednakże, zachodzę w głowę co wzbudziło takie zainteresowanie akurat mą Adelą :shock:
                                                bo tematem cały czas pozostaje "OKTAWIA II ABT" :?:
                                                pewnikiem, to bliższy egzemplarz "rocznikowo" :diabelski_usmiech
                                                większości forumowiczów

                                                toć U1 to wehikół emerytów, którzy z drżącymi rękoma prowadzą auta, jak drzewiej miłości swego życia, przed ślubem, pod rękę
                                                w krzaczory :diabelski_usmiech

                                                a to, że i w nich drzemie jeszcze odrobina szaleństwa, towarzysząca niektórym od młodych lat, to całkiem indywidualna sprawa, choćby takich egzemplarzy jak ja :diabelski_usmiech

                                                Tym, czasem wypłukałem się z kasy i sprawa od "chamienia" Adeli przesunie się w czasie
                                                może i dobrze :?:
                                                gdyż często, lepiej jest żyć w nieświadomości :szeroki_usmiech

                                                co do poniedziałku, to nie mogę nic ręczyć,
                                                jest to bowiem zależne od czynnika, na którego nie mam nijakiego wpływu
                                                :diabelski_usmiech

                                                a którego


                                                czynnik, "zabył" w natłoku swych spraw
                                                szukajka, to jest, tylko przypominajki zbrakło
                                                cóż, bywa :wink:

                                                [ Dodano: Wto 30 Sie, 11 00:21 ]
                                                Tym czasem fotka z obwodnicy Garwolina z soboty 19.08.2011
                                                koleś przed nie dał zamknąć szafki, cosik mu drzwiczki nie sztymowały, czy cuś innego :diabelski_usmiech
                                                dalej to już same święte krowy i dupa blada
                                                Załączone pliki
                                                Moja ADELA

                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                                i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X