Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co sadzicie o tym zawiasie??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co sadzicie o tym zawiasie??

    Zamieszczone przez Maicroft
    danielpoz, Ale fakture tam tez sie dostanie, przeciez paliwo kupione na fakture za granica mozna rozliczyc bez problemow.
    a vat??? a czy nie musisz tego zglosic do UC ??? skoro to nie jest prezent ani upominek?

    nawet jakby to cena i tak nie jest jakas okazjonalna zeby tyle kombinowac
    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
    BMW serii 3... Radość z jazdy.

  • #2
    Co sadzicie o tym zawiasie??

    znalazłem na Allegro gościa który srzedaje kompletny zawias do Octavii. Firma KW, coś słyszeliście, bo ja nie. Cana na razie niziutka ale pewnie skoczy. Nie wiem czy się interesować. Na Niemieckiej stronie ten zestaw to około 900 EUR

    zajrzyjcie TU
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

    Komentarz


    • #3
      Ja posiadam KW Varinat 2. Jak nie słyszałeś o tej firmie, to chyba w ogóle się nie orientujesz w zawieszeniach :wink: A tak poza tym to swietne zawieszenie, ale tylko dla tych, którzy lubią mieć samochód twardy jak deska i szczerze nie polecam na nasze drogi. Ja właśnie się zastanawiam nad wymianą na coś mniej hardcorowego

      Komentarz


      • #4
        Jak nie słyszałeś o tej firmie, to chyba w ogóle się nie orientujesz w zawieszeniach
        ops: ops:

        ale w aukcji jest Variant 1 i pownien być chyba mniej sztywny niż Variant 2
        Outlander
        była OII 4x4 BMM
        już nie ma Octa ASZ super fajna była

        Komentarz


        • #5
          Jak cena się utrzyma na tak niskim poziomie, to bym brał. Variant 1 ma tylko regulacje wysokości, Variant 2 wysokości i twardości. Ja jeżdżę na na najbardziej miękkich ustawieniach (czyli twardość jak w Variant 1) a i tak jest hardcorowo. Jedno jest pewne. Jeśli założysz takie zawieszenie, -40mm i więcej w porównaniu do serii, to musisz założyć płytę pod silnik i rozpórkę.

          Komentarz


          • #6
            założysz takie zawieszenie, -40mm i więcej
            czyli nie da się zachować poprzedniej wysokości??
            Outlander
            była OII 4x4 BMM
            już nie ma Octa ASZ super fajna była

            Komentarz


            • #7
              Niestety nie. A tak poza tym koleś nie podał do jakiego samochody jest te zawieszenie :niewiem

              Komentarz


              • #8
                Niestety nie.
                to bardzo niedobrze

                A tak poza tym koleś nie podał do jakiego samochody jest te zawieszenie
                wysłałem mu pytanie :?: choć wpisał, że do Octy a o ile się zorientowałem to szystkie mają ten sam kit :?

                BTW dzięki QBA za konkretne informacje
                Outlander
                była OII 4x4 BMM
                już nie ma Octa ASZ super fajna była

                Komentarz


                • #9
                  Również od wszystkich samochodów na płycie Golfa IV powinno pasować.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez QBA
                    Jeśli założysz takie zawieszenie, -40mm i więcej w porównaniu do serii, to musisz założyć płytę pod silnik i rozpórkę.
                    Wiem że jestem czepialski ale pytanie brzmi: po co? :szeroki_usmiech Mogę podstawić Ci moje autko jako żywy dowód że nie trzeba :wink:
                    Piotruś
                    AGR(RIP) + ALH

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja wolę nie ryzykować... Wiadomo jakie są u nas drogi i krawężniki :roll:
                      Moj kolega niedawno wracał z Katowic do domu na lawecie z dziurą w misce wielkości pięści :szeroki_usmiech

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Piotrus
                        Zamieszczone przez QBA
                        Jeśli założysz takie zawieszenie, -40mm i więcej w porównaniu do serii, to musisz założyć płytę pod silnik i rozpórkę.
                        Wiem że jestem czepialski ale pytanie brzmi: po co? :szeroki_usmiech Mogę podstawić Ci moje autko jako żywy dowód że nie trzeba :wink:
                        a ja moge podstawic zywy dowod :wink: jak moja plyta jest juz starta ze miejscami juz brakuje ryflowania :diabelski_usmiech ale Piotr to moze kapelusznik i jezdzi delikatnie :wink: :wink: :wink:

                        Komentarz


                        • #13
                          ale Piotr to moze kapelusznik i jezdzi delikatnie
                          Pewnie tak :lol:

                          Komentarz


                          • #14
                            Przestańcie marudzić i podstawcie swoje fury na najbliższy spot pod Route 66
                            Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                            teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                            czarna AR 156 1.8 T.Spark

                            Komentarz


                            • #15
                              Może będe, tylko jest taki problem, że studiuję wieczoworo i mam zajęcia do 22.00 :cry:

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez QBA
                                Może będe, tylko jest taki problem, że studiuję wieczoworo i mam zajęcia do 22.00 :cry:
                                Znaczy musiałbyś się pierwszy raz w życiu zerwać z zajęć ?????

                                Raz można k k k k k
                                Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                Komentarz


                                • #17
                                  I jeszcze jedna sprawa do bendiego. Jeśli masz model po faceliftingu, to musisz baaardzo uważać. Ja naszczęści mam dwu częściowy zderzak i mam połamany tylko spojler

                                  [ Dodano: Czw Gru 16, 2004 10:28 pm ]
                                  Znaczy musiałbyś się pierwszy raz w życiu zerwać z zajęć ?????

                                  Raz można
                                  Zobaczymy. Niestety z samochodu korzysta równierz mój brat, więc pewnie będzie wojna :szeroki_usmiech

                                  Dobra koniec, bo robi się SPAM :wink:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ok 22 to my konczymy ROUTE i jezdzimy skakac przez tory , łapać zakrety na rekawie ,
                                    slizgac sie na asfalcie i inne pierdoly o gibaniu sie w lancuchach przy czarnych rytmach
                                    nie wspomne :lol: :lol: :lol:

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X