Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fajny czeski sklep - jak tam kupowac?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fajny czeski sklep - jak tam kupowac?

    Marian tez tak sadze

  • #2
    Fajny czeski sklep - jak tam kupowac?

    Znalazlem sklepik z rzeczami ktorych u nas nie ma, niektore wynalazki sa naprawde ciekawe i co lepsze , w PL nie widac ich na co drugiej Octavce.

    Oto link:

    Škoda Octavia tuning


    tylko jak handlowac z pepikami , za pobraniem raczej nie wysla a karta z tego co widze tam placic nie mozna.

    Moze ktos sobie chce roomstera zrobic ?




    a ten spojlerek jest wypasik !

    Komentarz


    • #3
      no asortyment maja fajny
      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        Zadzwon do tego gościa.Brałem u niego ringi miloteca.Mówił,że sprzedaje tez autostyl-janko,to może będzie coś miał KLIK

        Komentarz


        • #5
          Ellri design

          Osobiscie polecam firme Ellri design

          Ellri.cz
          Tylko niestety ten sam problem jak wyzej... jak z nimi handlowac???

          Moze nie maja jakiegos wielkiego asortymentu ale mysle ze mozna znalezc cos ciekawego. Ja np mam od nich tylny spojler (ten wiekszy) i mi sie on strasznie podoba. Kupilem go za 150 na allegro ale tak to ciezko cos znalezc. Dodatkowo czesci sa super spasowane i jak odbieralem go do lakierowania to lakiernik (autoryzowany partner Skody, polecony przez ASO) powiedzial ze nie pamieta kiedy mieli tak ladnie spasowany spojler (oprocz fabryczny) i nic nie musieli szpachlowac i przycinac

          Bouli
          Bouli
          Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
          Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
          Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

          Komentarz


          • #6
            Bouli, co do pytania jak z nimi handlowac to maja instrukcje obslugi dla obcokrajowcow
            Ellri.cz

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X