Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskaźniki BOOST i OIL TEMP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wskaźniki BOOST i OIL TEMP

    Jest jeszcze jedna sprawa.. ciekawe jak ten silnik radzi sobie ze slaba jakoscia paliw.
    ten silniczek chyba już jest wkładany chociażby w Golfie...gdyby były jakieś problemy to goście ze Skody nie wprowadzili by go na rynek :?:
    Octa ASV 119/261(fabryka) 136/328(Masters)

  • #2
    Wskaźniki BOOST i OIL TEMP

    Czy wie ktos gdzie w PL mozna kupic wskazniki VDO ?
    Chce temp oleju i boost :twisted:

    Chyba beda mi najbardziej pasowaly... potrzeba zeby byly klasyczne czarne, zielone podswietlenie, biala wskazowka... a i na pewno jakis mniejszy rozmiar niz 52mm (bo z tego co zauwazylem to ten jest dosyc popularny)

    Do temp oleju to najlepiej zeby byl juz z czujnikiem w zestawie :wink:
    Boost rozumiem ze kupic normalny mechaniczy i zaimplementowac trzeba w sposob jak u Purchawy ?


    Moze macie jakies inne propozycje co do wskaznikow to bardzo prosze o podpowiedzi... bo przeszukalem juz rozne strony i albo nic ciekawego, nic mi sie nei podoba lub zupelnie nie pasuje mi do wnatrza (wies tanczy i spiewa :lol: )
    A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

    Komentarz


    • #3
      w audi 90 i niekiedy w 80 takie byly
      szt.3 i wlasnie VDO z tym ze podswietlenie pomaranczowe-fajny lans!!!

      Komentarz


      • #4
        No fajnie... tylko ja chcialbym nowe te wskazniki (z aktualnie produkowanych serii). tylko niestety nie wiem kto takie w PL w ogole sprzedaje :cry:

        IMO na fajny lans to jest lepszy obrotomierz o srednicy 100mm z sziftlajtem z zarowka min 60W i to wszystko zamontowane nad deska :lol: :lol: :lol:

        Nie wiecie moze jak sie nazywaja takie wskazniki ktore jak sa zgaszone maja czarne szkielka... dopiero jak sie wlaczy podswietlenie to widac co to za wskaznik ? Omori? Defi ?

        nie znacie jakis stron internetowych z roznymi wskaznikami.... bo wiekszosc co znajduje to sa do kupienia tylko AutoMeter (bleeee)
        A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

        Komentarz


        • #5
          no wiesz te z audi i tak sa ladniejsze niz nie jedne aktualnie orodukowane badziewia hahaha

          byla taka firma elektroniczna w Polsce ktora sprzedaje wysylkowo nazwa Conrad lub Konrad elektronik tylko cos slyszalem ze tez jakosciowo maja kiepskie i ceny tez spore

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez danielpoz
            no wiesz te z audi i tak sa ladniejsze niz nie jedne aktualnie orodukowane badziewia hahaha
            coś mi się nie wydaje. Greddy robi porządny sprzęt. design też jest atrakcyjny.

            Pozdr,
            BP
            była mocna Octa, a jest konik
            Greckie Delikatesy

            Komentarz


            • #7
              podjedz do NORAUTO Marki lub Piaseczno, bodajze po 120 czy 160 PLN. Nawet calkiem calkiem wygladaja...

              Tez zastanawiam sie czy nie kupic sobie temp oil i boosta .... :twisted:

              ile kosztuje czujnik temperatury oleju do Octavi i jak sie go montuje :?:

              tylko narazie sie zastanawiam gdzie bym to wstawil, zeby to ladnie wygladalo i kto by to wstawil, bo moje zdolnosci manualne sa kiepskie :roll:
              bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
              Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
              Perfect service by DobryGrzesWawa

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Jackal
                podjedz do NORAUTO Marki lub Piaseczno, bodajze po 120 czy 160 PLN. Nawet calkiem calkiem wygladaja...
                Ten z Norauto ja mam. To jest wskaznik Jacky Auto Sport, czyli badziewna chinszczyzna w ladnym opakowaniu. Zdecydowanie nie polecam. Jak tylko sobie kupie jakis porzadny to obecny moge oddac za friko :evil:

                Ogolnie rzecz biorac wskaznik doladowania i temp oleju powinien byc montowany seryjnie.
                "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                STOP ECO-TERRORISM!

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Jackal
                  podjedz do NORAUTO Marki lub Piaseczno, bodajze po 120 czy 160 PLN. Nawet calkiem calkiem wygladaja...

                  ile kosztuje czujnik temperatury oleju do Octavi i jak sie go montuje :?:
                  Jakich firm wskazniki sprzedaja w NorAuto po 120zl ? To chyba tylka jakies Jacky czy tego typu...
                  nie chodzi mi o to ze musze miec wskaznik za xxxx zl ale nie zamontuje czegos w stylu Jacky co na oko jest tandetne i nie pasuje do zadnego elementu wnetrza ani obudowa, ani kolorystyka, ani podswiatleniem :ble :ble :ble

                  BTW: do czujnika temp oleju z tego co wiem trzeba wywiercic dziure w misce i tam sie go montuje :twisted:
                  A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Mach
                    BTW: do czujnika temp oleju z tego co wiem trzeba wywiercic dziure w misce i tam sie go montuje :twisted:
                    Z tego co ja sie juz zdarzylem wywiedziec, to jest miejsce na czujnik tylko zaslepione. Przynajmniej w 1,9TDI.
                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                    STOP ECO-TERRORISM!

                    Komentarz


                    • #11
                      Na stronie Zastec Tuning są jakieś wskaźniki. Nie widziałem ich na żywo, ale wyglądają OK. Ceny też są do zaakceptowania.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Mach
                        Jakich firm wskazniki sprzedaja w NorAuto po 120zl ? To chyba tylka jakies Jacky czy tego typu...
                        nie chodzi mi o to ze musze miec wskaznik za xxxx zl ale nie zamontuje czegos w stylu Jacky co na oko jest tandetne i nie pasuje do zadnego elementu wnetrza ani obudowa, ani kolorystyka, ani podswiatleniem :ble :ble :ble

                        BTW: do czujnika temp oleju z tego co wiem trzeba wywiercic dziure w misce i tam sie go montuje :twisted:
                        na autokaciku leff sie chwalil gdzies ze wlasnie ma takie... moze on nam powie cos wiecej o tych wskaznikach :roll:

                        [ Dodano: Pią 11 Lut, 05 13:50 ]
                        Zamieszczone przez Purchawa
                        Zamieszczone przez Mach
                        BTW: do czujnika temp oleju z tego co wiem trzeba wywiercic dziure w misce i tam sie go montuje :twisted:
                        Z tego co ja sie juz zdarzylem wywiedziec, to jest miejsce na czujnik tylko zaslepione. Przynajmniej w 1,9TDI.
                        a za ile taka czujka w miejsce zaslepki kosztuje :?:

                        i czy ona bedzie wspolpracowala z kazdym wskaznikiem :?:
                        bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                        Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                        Perfect service by DobryGrzesWawa

                        Komentarz


                        • #13
                          na autokaciku leff sie chwalil gdzies ze wlasnie ma takie... moze on nam powie cos wiecej o tych wskaznikach
                          leff trafil w Norauto wskaznik chyba AutoStyle, taki z roznymi kolorami podswietlenia.
                          a za ile taka czujka w miejsce zaslepki kosztuje :?:

                          i czy ona bedzie wspolpracowala z kazdym wskaznikiem :?:
                          Jestem w trakcie ustalania szczegolow co i jak potrzeba do zamontowania wskaznika temp oleju. Moze w przyszlym tygodniu bede mial chwile zeby wpasc do Marka to sie sprobuje podpytac. Jak mi sie uda zamontowac, to standardowo zdam relacje
                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                          STOP ECO-TERRORISM!

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Purchawa
                            na autokaciku leff sie chwalil gdzies ze wlasnie ma takie... moze on nam powie cos wiecej o tych wskaznikach
                            leff trafil w Norauto wskaznik chyba AutoStyle, taki z roznymi kolorami podswietlenia.
                            i o tych wlasnie mowie...
                            Turbo jest zielone a temp oil czerwony... sprzedaja do nich nawet ramki, takie zeby zainstalowac zamist radia :szeroki_usmiech:
                            bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
                            Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
                            Perfect service by DobryGrzesWawa

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Jackal
                              i o tych wlasnie mowie...
                              Turbo jest zielone a temp oil czerwony... sprzedaja do nich nawet ramki, takie zeby zainstalowac zamist radia :szeroki_usmiech:
                              auto style nie widziałem już od dawna. są tylko jacky (chyba, że w którymś norauto jeszcze mają stary zapas). jacky to kiła - choć do tej pory się dziwię, co można spieprzyć w tak prostym wskaźniku, jak np. boost :? :roll: :roll: pomijam już kwestie estetyczne, bo jak wyglądają wskaźniki Jacky, każdy widzi :? ops: :roll: a te ich ramki są tak wspaniałe, że nawet bym w kominku wstydził się nimi rozpalać ops: ops: :roll: :roll:

                              Pozdr,
                              BP
                              była mocna Octa, a jest konik
                              Greckie Delikatesy

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Purchawa
                                Zamieszczone przez Mach
                                BTW: do czujnika temp oleju z tego co wiem trzeba wywiercic dziure w misce i tam sie go montuje :twisted:
                                Z tego co ja sie juz zdarzylem wywiedziec, to jest miejsce na czujnik tylko zaslepione. Przynajmniej w 1,9TDI.
                                No tez cos takiego slyszalem... ale to zaslepienie to nie jest chyba plastikowy koreczek :lol: tylko takie jakby wklesle miejsce cos jakby zaznaczenie gdzie sie mozna podlaczyc... fakt faktem ze pewnie i tak trzeba to przedziurkowac :zastrzelic

                                Widze po tym watku ze z tematem wskaznikow wcale nie jest tak latwo ze pojde do sklepu, wybiore sobie i happy.
                                Takze jak znajde cos ladnego co nie bedzie kosztowalo xxxx zl i kupie dla siebie to sie pochwale :bajer

                                [ Dodano: Sob 12 Lut, 05 01:54 ]
                                EDIT

                                znalazlem firme ktora jest przedstawicielem VDO w Polsce:
                                Home - DRABPOL
                                z tego co widze maja sklep na Jutrzenki w Wawie... podjade zobacze co u nich mozna :wink:

                                wskazniki: Strony nie znaleziono - DRABPOL
                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                Komentarz


                                • #17
                                  A tu sposob zabudowania, gdyby komus zabraklo miejsca po lewej

                                  Link
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jeszcze na lewym slupku 3 inne wskazniki i wielki centralny obrotomierz z sziftlajtem w stylu F&F to juz zupelnie ze 30KM dodaje :lol: :lol: :lol:

                                    Styl jest okropny... natomiast nie neguje jakosci wykonania, calkiej ladnie to jest zrobione k
                                    A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No to te 3 brakujace o ktorych mowisz :diabelski_usmiech

                                      Link
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        po obejrzeniu tych fotek skojarzylo mi sie powiedzienie mojego kolegi co sprowadza auta... jak jest dobrze wypasione to mowia mniej wiecej:
                                        Full equip. es una tabla en las curvas
                                        co w uproszczonym tlumaczeniu handlarskim oznacza:
                                        pelen wypas kur** mac :twisted:
                                        A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Mach
                                          Nie wiecie moze jak sie nazywaja takie wskazniki ktore jak sa zgaszone maja czarne szkielka... dopiero jak sie wlaczy podswietlenie to widac co to za wskaznik ? Omori? Defi ?
                                          Witam w moim pierwszym poście na tym forum,

                                          Wskaźniki, o ktorych piszesz to Defi - bardzo zacna zabawka. Jeżeli chcesz namiary na sprzedawców zarówno Defi jak i Omori to zapraszam na priv.

                                          Pozdrowienia,
                                          suo

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez suo
                                            Wskaźniki, o ktorych piszesz to Defi - bardzo zacna zabawka. Jeżeli chcesz namiary na sprzedawców zarówno Defi jak i Omori to zapraszam na priv.
                                            Witaj,
                                            Jesli to nie tajemnica to zapodaj nam tutaj te kontakty... z tego co wiem wiecej osob jest zainteresowanych dokupieniem wskaznikow wiec wszelkie namiary w tym topicu beda pomocne.
                                            Chyba ze sa jakies przeciwskazania... to prosze zostaw mi te kontaky na PW.
                                            pozdr
                                            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Mach
                                              Zamieszczone przez suo
                                              Wskaźniki, o ktorych piszesz to Defi - bardzo zacna zabawka. Jeżeli chcesz namiary na sprzedawców zarówno Defi jak i Omori to zapraszam na priv.
                                              Witaj,
                                              Jesli to nie tajemnica to zapodaj nam tutaj te kontakty... z tego co wiem wiecej osob jest zainteresowanych dokupieniem wskaznikow wiec wszelkie namiary w tym topicu beda pomocne.
                                              Chyba ze sa jakies przeciwskazania... to prosze zostaw mi te kontaky na PW.
                                              pozdr
                                              Nie jest to tajemnicą - nie chciałem być posądzony w pierwszym poście o komerchę.

                                              Omori dostępne u Marcina Cz. ([email protected]), Defi u Evonationa.

                                              Pozdrowienia,
                                              suo

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Suo, dzieki za podpowiedz :wink:

                                                Takze bezposrednio do wgladu zapodaje linki:

                                                Defi BF series: Link
                                                Defi D series: Link
                                                Defi DIN series: Link

                                                Omori: 404 Not Found
                                                (wydaje mi sie ze dosyc ladnie powinny pasowac do podswietlenia deski w octavkach)

                                                Ja jestem aktualnie "zakochany" w tym:


                                                minusy:
                                                - po cholere mi skala podcisnienia :-(
                                                - srednica 60mm (na prawde nie mam pojecia gdzie by to zamontowac :evil: )
                                                - czy 2.0 bary to nie za mala skala
                                                (gdzies cos slyszalem ze jakies TDI to maja 2.0 bary o overbooscie - czy to prawda ?)
                                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Mialem okazje wczoraj przejechac sie (niestety tylko jako pasazer) Subaru Impreza STI
                                                  Koles mial piekny zestaw wskaznikow BLITZ Cudo... Montowal to w niemczech, sciagali mu na zamowienie z Japonii. Sa naprawde super, niestety cena tez. Okolo 5tys zl za zestaw 3 wskaznikow. :|

                                                  2 Bary IMHO wystarczaja w zupelnosci. No chyba, ze zalozysz jakas wielgachna hybrydowa turbine
                                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X