Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chip do 1,8t 4x4 arx

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chip do 1,8t 4x4 arx

    Ostatnio dostałem odpowiedź od SAP na temat przejścia na stałe okresy międzyobsługowe oraz utraty gwarancji:

    Szanowny Panie.

    W odpowiedzi informujemy Pana, że w Książce serwisowej pojazdu znajduje się następujący zapis:
    >>>
    Aby przeglądy samochodu mogły być wykonywane według zmiennego okresu międzyobsługowego, do silnika trzeba stosować wyłącznie zalecany olej.
    Jeśli do dyspozycji nie ma takiego oleju silnikowego, obowiązuje wymiana oleju w stałych okresach. W takim przypadku samochód musi zostać przekodowany na stały okres międzyobsługowy.
    <<<
    Zatem z powyższego płynie wniosek, że istnieje możliwość przejścia ze zmiennych na stałe okresy międzyobsługowe.
    Wykonawca usługi, biorąc pełną odpowiedzialność za jej realizację, może odmówić jej wykonywania, jeśli miałby wykonać taką usługę na materiale powierzonym przez Klienta, który nie wskazywałby na wiarygodne źródło pochodzenia.
    Innymi słowy, wykonanie przeglądu na oleju silnikowym własnym Klienta, zgodnym z normą VW przewidzianą dla danej jednostki napędowej, przy zapieczętowanym oraz oryginalnym opakowaniu, nie zrywa z definicji biegu gwarancji.

    Z wyrazami szacunku,
    Zespół ©koda INFO

  • #2
    Chip do 1,8t 4x4 arx

    Witam wszystkich
    Jestem od pół roku posiadaczem octavii kombi 2003r 1,8t 4x4 arx.
    Chciałbym się zorientować gdzie mogę podnieść walory silnika w Link albo w W-awie?
    Chodzi mi o fachowe podejscie do tematu nie garażowe przeróbki żeby to trochę pojeździło.
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      cincin81, wawa :arrow: 403 Forbidden
      Lublin :arrow: Link
      Zadzwoń, popytaj...
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • #4
        Dzieki
        Do Lublina mam bliżej.Czy ktoś obecny na forum korzystał z ich usług?
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          cincin81, tu jeszcze :arrow: Fabryka Mocy firma znana na tym i nie tylko forum.
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Chyba z ich usług skorzystam.Tylko musze kasy odłożyc w tajemnicy przed zona.
            Marcin

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X