Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wykres chip'a z allegro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ciekawi mnie ile osób tu na forum ma taki czip z allegro czy zgrywany, wysyłany, poprawiany i przesyłany z powrotem pocztą (w Chełmie jest taki człowiek co tak właśnie działa) ale o tym nie pisze....

    Na forum Audi jest ich sporo... i zdecydowana większość sobie je chwali. Fakt, że są tam samochody bardziej zaawansowane wiekiem niż Octavia.... a sporo silników TDI nie ma właśnie tego "i"



    Troche to przypomina "psychozę Motul'a".... że jak się go nie zaleje to silnik się rozpadnie.. a ci co go nie zalewają to są tacy i owacy.

    [ Dodano: Nie 04 Lut, 07 16:12 ]
    Chciałbym zobaczyć jak wygląda ten patent:

    404 - Not Found

    ... bo wynik jest zdumiewający.

    Komentarz


    • #27
      bezduszny, W silniku w ktorym nie ma tego I to nie ma tez podnoszenia mocy za pomoca kompa Prosty przyklad, powiedz mi czym rozni sie Golf 3 GTD od TDI :diabelski_usmiech
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Maicroft
        Prosty przyklad, powiedz mi czym rozni sie Golf 3 GTD od TDI
        Pierwszy to GrandTurismo w dizlu a drugi to normalny TDI z tym samym dizlem pod maską ?


        Przwdę powiedziawszy korci mnie wstawić taki chip allegro do AUM i sprawdzić jak to będzie działało :diabelski_usmiech Jak na razie silnik jest "dziewiczy" więc pomiary będą wiarygodne...

        Ma ktoś może jakiś na zbyciu do pozyczenia na jakieś 2 tygodnie ?

        Jak się rozpdnie AUM to wsadzę BAM :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #29
          bezduszny, No nie do konca. AAZ vs. 1Z Ten pierwszy to taki rozwiecony stary kibel 1.6TD, a ten nowy to taki prawie obecny TDI
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez bezduszny
            Chciałbym zobaczyć jak wygląda ten patent:
            404 - Not Found
            ... bo wynik jest zdumiewający.
            Miałem coś podobnego:
            Forum - Octavia Club Polska
            Auto było szybsze, ale dopiero czips to jest to.
            W tamtym boxie była taka śrubka (potencjometr). Był oszukiwany czujnik temperatury paliwa. Gdy zbyt mocno podkręciłeś to pojawiał sie bład zbyt dużej dawki i migała kotrolka świec żarowych. Auto też dość konkretie dymiło. Charakterystyka była taka że czuło sie że auto ciągnie lepiej ale charakterystykę ma podobną do serii. Na tyle mnie to wystraszyło że wywaliłem tego box-a. Podobno mogło to doprowadzić do upalenia wtrysków.
            Teraz cieszę się z dużej mocy na wysokich obrotach. :diabelski_usmiech
            Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X