Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Gdzie na program do 1.9TDI AHF w O1?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Gdzie na program do 1.9TDI AHF w O1?

    Generalnie będzie tak:

    Kupuje 18stki, obniżam a z malowaniem poczekam. Jeśli mi się kiedyś znudzą to wtedy je pomaluje na czarno (chociaż teraz w to wątpię) Felgi będą Zenitha więc jest chociaż pewny producent.

    Zaciski będą czerwone

    Na chipa przeznaczam 2-3tys ale to pewnie dopiero gdzies na Marzec jak sniegi stopnieją :-)

    Generalnie czekam na te felgi jak niegdyś na pierwszą randkę

  • #2
    [O1] Gdzie na program do 1.9TDI AHF w O1?

    Gdzie polecacie dokonać chip-tuningu w silniku 1.9TDI AHF w O1 z przebiegiem 266 tys km?
    W grę wchodzą miasta Warszawa i okolice, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola.

    Nie ukrywam, że ważna dla mnie jest cena i jakoś usług. Wolę dać 800zł niż 1500zł za tą samą usługę.
    Jakiego wzrostu mocy po programie mogę się spodziewać?
    http://www.euromove.pl

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        podepnę się pod temat...

        Czy to prawda ze silniki AHF wymagają odlutowania kości z kompa - nie da się chipować po kablu?


        Z tego co oglądałem wyniki z hamowni to pompa rotacyjna i zastosowane wtryski w tym silniku powodują ze więcej niż 140KM i 300Nm raczej nie ma co liczyć (serynie 110KM i 235Nm).

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez cichyp
          Czy to prawda ze silniki AHF wymagają odlutowania kości z kompa - nie da się chipować po kablu?
          To zależy chyba od tego czy masz O1 przed czy po liftingu. Jeśli po liftungu to prawdopodobnie da się po kablu, jeśli przed FL to trzeba wyjmować kości.
          Na oko to one lutowane nie są tylko wyjmowane. Do dnia dzisiejszego worze te z oryginalnym softem w schowku. :szeroki_usmiech
          tego co oglądałem wyniki z hamowni to pompa rotacyjna i zastosowane wtryski w tym silniku powodują ze więcej niż 140KM i 300Nm raczej nie ma co liczyć (serynie 110KM i 235Nm).
          Pompa da radę do okolic 170KM. Chyba, że mocno zużyta.
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz


          • #6
            Robiłem dziś Chipa we Wrocławiu - 900zł

            1,9TDi AHF w serii miało 119KM i 246Nm (zdrowa seria 160tys faktycznego przebiegu)
            po chipie 154KM i 342Nm (dymił)
            po małej korekcie wyszło finalnie 146KM i 309Nm.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X