Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam alusów na sezon letni R17 może R18.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam alusów na sezon letni R17 może R18.

    guzolot, dej se spokój i przestań bić pianę.
    Ja też nie jadę, bo fizycznie nie dam rady, więc zapewne wybiorą za mnie kogoś innego z puli.
    I co, mam się wieszać z tego powodu?
    Moim zdaniem temat powinien być zamknięty.
    K-60

  • #2
    Szukam alusów na sezon letni R17 może R18.

    Witam
    Kupiłem octavke na oryginalnych alusach R15 założyłem do niej nowe zimówki i śmiga :lol:
    Ale na sezon letni będę potrzebował coś większego R17 może R18? Doradzi ktoś co wybrać aby w octavi ładnie się prezentowało no i oczywiście z dobrej firmy tylko, żadnej chińszczyzny.
    Czy wizualnie pasuję grubsze ramiona? Czy szprychowate? :P

    Komentarz


    • #3
      Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!

      U mnie 17-stki leżą tak..grubsze ramiona gwiazda,opona 225/45R17.
      I wg mnie pasują bardzo dobrze
      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

      Komentarz


      • #4
        a co za model;> :P hmm podobają mi się :P

        Komentarz


        • #5
          Jakieś tam Takno Wheels Ale chińskie nie są,bodajże wybite mam na alu made in Italy czyli włochy jak się nie mylę :?:
          Mocne są choć bez przesady jak to alu raz wpadłem w dołek przy 120 i jedna się podgieła,na wulkanizacji nieźle się meczyli by ją wyprostować i dziwili się że felga się zgieła a wachacz nie puścił czy coś tam innego bo naprawde są mocne za prostowanie jej zdarli 100 zł a kiedyś za prostowanie jakiejś chińskiej felgi zapłaciłem 30 zł na tej samej wulkanizacji które już dawno zostały przetopione na puszki do piwa :lol: .Ogólnie cięzko jest chyba takie znaleźć z takim rozstawem jak do O1 czyli 5x100..ja wyrwałem od dziadka który kupił Audi A3 ale wg niego jest za niski profil opony i mi je pogonił za 530 zł z oponkami tak że trafiły mi się można powiedzieć za darmo(opony spokojnie na 2-3 sezony (sezonowo) a wiadomo że Polak będzie na nich jeździł dopóki druty nie powychodzą :diabelski_usmiech

          Fajnie również leżą fele dezent-a które polecam pod względem wytrzymałości.

          Link

          Kolega ma takie w golfie IV...przymierzałem do octavii z oponami 235/45R17 i również podchodzą bez problemu przy czym również fajnie się prezentuje.No i są chyba jeszcze mocniejsze bo koledze felga nie ustąpiła (również wpadł w dołek) tylko ustąpił wahacz..koło w błotniku zderzak połamany a felga cała;P niestety fotek niemam;/
          Podrzuć na forum zdj swojej octy +zdj felgi/felg które ci się podobają na alledrogo a nie wiesz jak by to się u Cb prezentowało a napewno znajdzie się jakiś mistrz Painta czyt.Virtual Tuning co ci to fajnie wklei i będziesz wiedział które wybrać Pozdrawiam
          O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
          Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

          Komentarz


          • #6
            lukasz16v, ze zdjęcia wynika, że źle masz podłączone światła do jazdy dziennej ;p

            Komentarz


            • #7
              FishPL, w jednej padł mi automat nie wygaszało jej do końca tylko świeciła hmm 20% tego co świeci normalnie,więc zapalam tak jak ja chcę...podpięte są bezpośrednio do akumulatora przeciągnięty kabel do kabiny i na kablu zamontowany przełącznik O/1 oraz bezpiecznik i zapalam wtedy kiedy ja chce..czyli w dzień przy normalnej przejrzystości powietrza,zresztą niema się co im dziwić już trochę mają a za 80 zł wieczne nie będą;p
              TAK WIEM ŻE TAK NIE POWINNY BYĆ GDYŻ POWINNY ZAPALAĆ SIĘ PO PRZEKRĘCENIU ZAPŁONU I WYGASZAĆ SIĘ PO ZAPALENIU ŚWIATEŁ MIJANIA A NAWET POZYCJI;P
              Ale ja lubię wszystko nielegalne;p no może prawe wszystko;p
              O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
              Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

              Komentarz


              • #8
                lukasz16v, Ogółem tej firmy Dezent co wysłeś link nie bardzo mi się podobają, ale to każdy ma inny gust. Do wiosny jeszcze troszeczkę jest będę szukał, ale jeśli ktoś będzie miał coś ciekawego to może pisać :P A Ty przy swojej masz R18? Masz założony gwint czy sprężyny tylko? Bo moja wygląda póki co jak wóz drabiniasty (umyje to wrzucę zdjęcie) :diabelski_usmiech , pasuje pomyśleć nad czymś, ale w pierwszej kolejności silnik musi śmigać idealnie, a pod znakiem zapytanie turbo stoi i olej delikatnie "nóg"dostaje :shock:. Ale to niech nowy rok się zacznie i wówczas do roboty.

                Komentarz


                • #9
                  Po kiego grzyba kolejny temat o kołach?! :klnie:

                  Forum - Octavia Club Polska
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • #10
                    gassolina4, u mnie R17,zawieszenie seria...w profilu octa na glebie ale to mój sąsiad jest mistrzem Paint-a :lol:
                    Wygląda tak jak na zdjęciu ale ogólnie jest niska... Mieszkam w niewielkiej miejscowości więc jeździ się różnymi drogami i u mnie nigdy w żadnym aucie nie będzie gleby itp bo teraz octą na nierównościach docieram osłoną silnika :diabelski_usmiech
                    O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
                    Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

                    Komentarz


                    • #11



                      RH 17' z oponką 225/45 rozstaw 5x112, ale z kompletem dystansów na 5x100. Koła kupione za 1200zł z oponami prawie nówkami z 2011r 2 felgi do delikatnego prostowania były, ale warto. Mocne made in Germany na allegro przyjazne ceny mają
                      Moja Skoda

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X