Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] 1.9 TDI AXR Chiptuning by DIGITECH / Krzych - Wykres

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] 1.9 TDI AXR Chiptuning by DIGITECH / Krzych - Wykres

    gadula007, gratulacje nowej karocy, teraz wpadaj na spota - to oblukamy i obmacamy to i owo, no i opijemy, ale to na piwnym :wink:

    P.S. Mój koleżka nie może doczekać się Twojej byłej.

  • #2
    [O1] 1.9 TDI AXR Chiptuning by DIGITECH / Krzych - Wykres

    Witam. W październiku wykonałem chipowanie mojej Skody Octavi Tour z silnikiem AXR. Modyfikacje zrobiłem u forumowego kolegi Krzysztofa z Katowic. Temat zakładam dopiero teraz gdyż chciałem przetestować sprzęt i nie pisać nic na gorąco.
    A więc do rzeczy:

    - Było fabrycznie 106KM a wyszło 137KM,
    - Moment 260 a jest 305,
    - Spalanie: nie zaobserwowałem różnicy,
    - Utrzymywanie dużych prędkości jest zdecydowanie łatwiejsze i swobodniejsze,
    - Elastyczność dynamika to mistrzostwo Mongolii zrywa przyczepność od pierwszego do trzeciego biegu,
    To fakty papierowe a odczucia faktycznie dobra sprawa wykonać tą modyfikację ponieważ frajda z jazdy gwarantowana to jakby wymienić silnik i auto zyskuje nowy blask. Fajne uczucie objeżdżać skodziną wiele bardziej renomowanych samochodów.
    Sam warsztat gdzie wykonałem modyfikację Polecam w 100%. Pan Krzysztof cierpliwy rzeczowy człowiek znający się na rzeczy (Podziekowania za darmową wymiane Oleju i filtrów). Dziwie się ludziom widzących tylko Rogala czy Aligatora bo myślę że te silniki mają swój potencjał i u każdego z wyżej wymienionych i pozostałych w kraju efekt będzie jednakowy trzeba brać pod uwagę odległość od miejsca zamieszkania (na wypadek poprawek itp. można szybko odwiedzić warsztat i coś poprawić). W moim przypadku śmiga wszystko jak trzeba i raz jeszcze dziękuje Panie Krzyśku i do zobaczenia w przyszłości.
    Pozdrawiam z uśmiechem i życzenia Noworoczne dla wszystkich forumowiczów!!!

    WYKRES Z HAMOWNI

    Komentarz


    • #3
      Jaka przyjemność czegoś takiego$$? .Też zamierzałem dodatkowo chipować bo już troszkę mechanicznie się bawiłem tzn inne turbo i intercooler teraz czas na chipa..ktoś ma jakieś opinie na temat Sobora Serwis Łuków tam się w to bawią i nie za drogo,lub fabryka mocy Lublin? ktoś coś poleci w Lubelskim? Pozdrawiam i również życzę Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Skodziarzom :P
      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

      Komentarz


      • #4
        Nie tylko Rogala i Aligatora :P.
        OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

        DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

        Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez rOBERTO795
          Nie tylko Rogala i Aligatora :P.
          Kolejnym warsztatem na celowniku byliście Wy koledzy z Czechowic jednak Katowice miałem po drodze (bałem się korków na Tychach i Pszczynie). Polecam wszystkich tylko nie rozumiem faworyzowania jednych i tych samych!

          Komentarz


          • #6
            Wiele Cię to kolego kosztowało?
            Pozdrawiam,
            yellow_car

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MELONIK
              Kolejnym warsztatem na celowniku byliście Wy koledzy z Czechowic jednak Katowice miałem po drodze (bałem się korków na Tychach i Pszczynie). Polecam wszystkich tylko nie rozumiem faworyzowania jednych i tych samych!
              Ja warsztat mam w Bedzinie :P
              OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

              DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

              Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

              Komentarz


              • #8
                lukasz16v, :arrow: Forum - Octavia Club Polska

                [ Dodano: Pią 03 Sty, 14 12:25 ]
                MELONIK, jazda TDI bez wirusa powinna być karana :diabelski_usmiech
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez yellow_car
                  Wiele Cię to kolego kosztowało?
                  Za całą usługę zapłaciłem 999zł więc uważam w normie. Być może ktoś robi taniej ale dojazd do takiego miejsca wiąże się ze spaleniem większej ilości paliwa i marnowaniem czasu.
                  Jestem zadowolony i w przyszłości gdybym coś modyfikował wrócę do Katowic.
                  Na razie mam seryjne graty ale w przypadku awarii turba czy dwumasa zmieniam odpowiednio na mocniejsze turbo i jednomas i pewnie konieczne będzie również fmic kombinować. Na obecną chwilę wszystko gra z mocy korzystam z głową nie męcząc dwumasa jadąc na 5 tym biegu i od 80kmh wciskając gaz do pełna.
                  Zgadzam się brak virusa w tdi to 500zł i 10pkt wraz z karnym ku..sem
                  :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam się na przyszłość
                    pozdrawiam
                    DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                    www.chiptuning.katowice.pl
                    DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X