Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Octavia I 4x4 - konwersja na auto wyprawowe.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Octavia I 4x4 - konwersja na auto wyprawowe.

    maksiu, a co ja nienormalnego piłem? :P

  • #2
    [O1] Octavia I 4x4 - konwersja na auto wyprawowe.

    Szukając info na temat Octavii 4x4 znalazłem taki oto film:

    Po pierwszej minucie pojawia się tam Skoda z dość wysokim zawieszeniem. Jak widać radzi sobie całkiem nieźle jak na "kulawe" 4x4. Co najbardziej mnie ciekawi to zawieszenie, wie ktoś może jak uzyskać taki prześwit ? A może ktoś zrobił podobną modyfikację ?

    Komentarz


    • #3
      A ile on moze byc podniesiony o kolejne 2cm wzgldem zwyklej 4x4 ?? Ma duza felge szeroko posadzona i tez to sprawia inne wrazenie.

      Widac doskonale do czego to auto sie nadaje z takimi zwisami, zwlaszcza przedniego zderzaka :x
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Wydaje mi się, że to sporo więcej niż 2cm ale opieram się tylko na zdjęciach i filmach więc mogę się mylić. Fabryczne 4x4 w takim terenie jak z powyższego filmu poległo by od razu.

        Komentarz


        • #5
          Wydaje mi sie ze przeswit jest standardowy tyle ze w takim terenie zawieszenie inaczej pracuje i czasami wydaje sie ze jest duzo wiekszy przeswit.Gdyby to auto stało na równej powierzchni moznaby było to zobaczyc.
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            Re: Octavia I 4x4 - konwersja na auto wyprawowe.

            Zamieszczone przez verus
            Szukając info na temat Octavii 4x4 znalazłem taki oto film:
            durne pepickie haratanie auta, które zupełnie do tego nie jest przeznaczone :roll:
            zresztą standardy wyznacza już pierwszy kierowca z fają w ustach...

            a tak btw - jaka konwersja na auto "wyprawowe"?
            wyprawowość auta to wiele innych czynników - zabudowa wnętrza, instalacja elektryczna (separator, akumulator hotelowy), bagażnika dachowy z namiotem - takie rzeczy, a nie felga z większym offsetem i minimalnie większa opona, lipa po prostu :|
            Diesel Service Śmietana
            43-210 Kobiór
            ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

            uwaga
            nie robimy pompowtryskiwaczy

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X