Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Wymiana gałki, jak to z tym jest ? 2.0 benzyna.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Wymiana gałki, jak to z tym jest ? 2.0 benzyna.


  • #2
    [O1] Wymiana gałki, jak to z tym jest ? 2.0 benzyna.

    Wiem, że byly takie tematy już na forum ale podobno różne wersje silnikowe mają różne te trzpienie i do jednej pasuje, a do drugiej nie.
    Przechodząc do sedna, mam Octe I po lifcie z 2001r, silnik 2.0 benzyna i chciałbym zmienić samą gałkę na taką od Fabii: allegro.pl

    Będzie pasowała, czy nie ? bo już sam się pogubiłem. :P

    Komentarz


    • #3
      jak to jest od fabii 1 to musi pasować bo już sam ją zmieniłem ale nie na taką z chromem tylko zwykłą tam się normalnie wyciąga tą skórkę na dole w okół niej jest plastyk podważyć ręką najlepiej zacząć od tyłu bo tam są krótsze wciski jak już się wyjmie tam jest taka opaska którą trórą trzeba podważyć śrubokrętem i wykręcić gałkę po założeniu nowej ścisnąć tą opaskę obcążkami i wcisnąć plastyk z tą skórką.

      Jężeli pomogłem wciśnij pomógł.

      Komentarz


      • #4
        A te opaski zaciskowe trzeba mieć nowe, czy te ze starej gałki mogą być ?

        Komentarz


        • #5
          mogą być te stare bo to nie są takie jednorazówki tylko blaszane to zdjęcie nie jest na mojej okcie ale tamjest tak samo
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            okej w takim razie chyba zamawiam tą gałke od Fabii

            Komentarz


            • #7
              tylko sprawdź czy to od 1 bo nie wiem dokładnie czy pasuje od 2 ale po zdj to hyba jest od 1 co nie

              zobacz na następny temat o podświetleniu klamek

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X