Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

żarówki DIADEM firmy Osram

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • żarówki DIADEM firmy Osram

    o szczerze wam powiem ze nie przygladałem się u mnie w nysie trzeba bylo ciąc i to sporo:





    Wydaje Ci się że coś takeigo wejdzie do Octavki ?
    "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
    Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
    Pionek znów gra.......

    Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
    www.dynosoft.pl

  • #2
    żarówki DIADEM firmy Osram

    Witam,
    wlasnie widzialem na niemieckim forum O2 z żarówkami do kierunkowskazow DIADEM (zdjecia).
    Fajnie to wyglada, bo żarówki nie sa pomaranczowe, tyklo biale z lekkim nalotem niebieskiego.

    Komentarz


    • #3
      Re: żarówki DIADEM firmy Osram

      Zamieszczone przez misiek_rd
      Fajnie to wyglada, bo żarówki nie sa pomaranczowe, tyklo biale z lekkim nalotem niebieskiego.
      Kiedys na allegro widzialem biale ,co tez swiecily na zolto. Ja osobiscie wolal bym takie :wink: Ale te niebieskie i tak sa ladniesze od seri
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • #4
        Sa takie Philipsy silver costam.... jak sa wylaczone to banka jest matowo-srebrna... wlaczone normalnie swiaca na pomaranczowo. Uwazam ze duzo lepiej wygladaja niz te niebieskie osramy :-( Trenowalem juz te philipsy w poprzednim aucie i bardzo ladnie to wyglada przy gladkich kloszach. Teraz pewnie tez sobie kupie tylko nie mam kiedy podjechac.
        BTW: zazwyczaj trudno bylo znalezc te philipsy w sklepach.. ja kiedys znalazlem w wawie hurtownie ze nie dosc ze bylo wszystko od reki to ceny byly tez fajne.
        Sprobuje odszukac ten kontakt i pojade kupie te zarowki to dam znac czy adres aktualny ;-)
        A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Mach
          Sa takie Philipsy silver costam
          Ja mam te silvery z przodu i rzeczywiscie samochod IMHO wyglada o wiele lepiej. Zminimalizowany jest efekt tzw. sadzonego jajka - roznica jest spora.

          A co do tych niebieskich, to... lekki festyn.
          TDI 205PS

          Komentarz


          • #6
            @Mach To zakup i dla mnie żarówki kierunkowskazów ... :wink: :szeroki_usmiech k

            Komentarz


            • #7
              Spoko... jak dotre w przyszlym tygodniu do tej hurtowni i bede kupowal dla siebie to przekrece do Ciebie i wezme Ci co bedziesz chcal k
              Moze wyrobie sie przed wtorkiem ;-)
              A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Mach
                Spoko... jak dotre w przyszlym tygodniu do tej hurtowni i bede kupowal dla siebie to przekrece do Ciebie i wezme Ci co bedziesz chcal k
                Moze wyrobie sie przed wtorkiem ;-)
                jak sie wyrobisz przed wtorkiem czyli w poniedziałek to przedzwoń i do mnie :szeroki_usmiech tel leci na priv k
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MiKruS
                  A co do tych niebieskich, to... lekki festyn.
                  Festyn powiadasz ? :fuck1 :

                  :wink:
                  Piotruś
                  AGR(RIP) + ALH

                  Komentarz


                  • #10
                    pasuja CI do lakieru 8) k

                    Komentarz


                    • #11
                      Dla tych co sie nie zalapali na wtorkowe brandzlo-zarowki wrzucam instrukcje dojazdu do wspomnianej przeze mnie hurtowni:



                      Skrzyzowanie Lopuszanskiej i Jerozolimskich. Jadac w strone Master'sa po prawej stronie tego skrzyzowania jest teren jakis starych zakladow i tam wynajmuja powierzchnie rozne firmy. Trzeba wjechac na ten teren albo od ul. Kleszczowej przez szlaban albo od Jerozolimskich zaraz za Lopuszanska w prawo. Nie wiem formalnie jaki to ma adres dlatego staram sie opisac najbardziej user-friendly ;-)
                      Na tym terenie szukac magazynu z zielonymi drzwiami:

                      Firma Handlowa "Krystyna" - autoryzowany dealer Philips
                      tel. 863 94 24

                      Cena kompletu tych srebrnych zarowek do kierunkowskazow Philipsa to 47zl brutto.
                      Inne zarowki typu "super duper vision blue lights plus 50% ultra zenon" tez mozna dostac w bardzo ciekawych cenach ;-)

                      BTW: jak nie bedzie tak.... zimno to zaloze do siebie komplet tych brandzlo-zaroweczek (przod/tyl) i sprobuje wrzucic fotke jaka roznica w wygladzie ;-)
                      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                      Komentarz


                      • #12
                        Czekam na fotki, na razie mam Osram Diaem z przodu i zamierzałem kupić na tył.... na razie się wstrzymam :roll:
                        ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                        www.wasilewski-foto.pl
                        KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                        Komentarz


                        • #13
                          No więc wygląda to tak k
                          Załączone pliki
                          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                          http://www.disi-tune.pl
                          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                          Był WRX
                          Była Octa

                          Komentarz


                          • #14
                            jak widac w O1 fajnie to wychodzi 8)

                            zapodam fotki efektow z O2 (przod/tyl) tylko musze w dzien cyknac :wink:
                            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                            Komentarz


                            • #15
                              te 47 zł to komplet na przód i tył czy tylko 2 szt
                              Uki
                              Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                              S-maxD
                              V 50

                              325ic

                              Komentarz


                              • #16
                                46,99zl komplet 2szt w opakowaniu

                                na przod i tyl musilem zastosowac odpowiedni mnoznik :wink:
                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                Komentarz


                                • #17
                                  W Niemczech ponoc mozna bylo przez jakis czas kupic te zarowki w salonie opla po 1,90 Euro za szt., ale chyba opel sie zorientowal i podniesli ceny do 18 Euro za 2 szt.
                                  Vectra ma chyba takie zarowki standardowo, nr czesci: 20 19 015.
                                  Moznaby sie zorientowac ja to jest un nas.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    u nas chyba albea - dawna siena ma z przodu takie ładniejsze - nie żółte
                                    Uki
                                    Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                                    S-maxD
                                    V 50

                                    325ic

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X