Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 1,8 nowy tłumik sportowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 1,8 nowy tłumik sportowy

    klarus Skoda rocznik 2011. Aktualnie koło 123 tys. przebiegu.

    orzel720 Rozumiem, że Twój ostatni post jest kierowany personalnie do mnie ... sknerą nie jestem (tak mi się wydaję) a moje pytanie "Czy warto jest dokonywać przeglądy przedsprzedażowe w ASO ? ", miało raczej na celu sprawdzenie czy forumowicze byli zadowoleni z usług w ramach takich przeglądów.

    BTW> Dokonałem sprawdzenia pojazdu w moich "bazach" i ogólnie zgadza się wszystko co mówił mi sprzedający. Auto miało trzy szkody tj.:
    1. odprysk na szybie - szyba wymienia z AC pojazdu,
    2. szkoda parkingowa - szkoda z AC - lakierowany prawy tylni bok co potwierdza ubezpieczalnia jak i czujnik lakieru ( bez żadnych szpachli 8) ),
    3. wymiana halogenu i przedniego zderzaka.
    Z informacji od sprzedającego wszystkie szkody naprawianie w ASO i zapisane są w historii pojazdu łącznie ze zdjęciami po szkodach.
    W poniedziałek umówiłem się na oglądanie auta ... zobaczymy co z tego będzie.

  • #2
    Octavia 1,8 nowy tłumik sportowy

    - YouTube

    Komentarz


    • #3
      Na dłuższą trasę cipielca bym dostał.

      Komentarz


      • #4
        buldoggg, przeginasz da rade sam mam podobny dźwięk i fakt jak przekręcę powyżej 4K to się głośno robi a jak ktoś z tyłu siedzi to tylko słychać o matko

        tutaj film z dźwiękiem mojego ... i bramą u kolegi z forum
        Foty ze Spotu http://forum.octaviaclub.pl/album_cat.php?cat_id=33

        Komentarz


        • #5
          Kozak. Wyjmowałeś kata?

          Komentarz


          • #6
            Iska, ja osobiście nie, ale jak kupowałem to mechanik od razu stwierdził że kata nie ma

            głośnego tłumika jest jeden zasadniczy plus lodzę się na pasy nie pchają. i pod domem jak ktoś inny użycza to w nocy o północy cię obudzi że samochód wrócił

            zrobiłem ju tym samochodem 70 k km i jakoś nie ogłuchłem
            Foty ze Spotu http://forum.octaviaclub.pl/album_cat.php?cat_id=33

            Komentarz


            • #7
              Ciekawe jakby to u mnie brzmiało bez kata

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X