Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1,8T

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1,8T

    Zamieszczone przez Martinez
    Samiec był wczoraj, imo można go dodać - dosyć regularnie bywa na forum, na spotach - hmm w końcu Płońsk to nie Ząbki
    k

  • #2
    1,8T

    panowie mam pytanie , z racji tego ze nie mialem auta o takim silniku nigdy wczesniej,chcialem zapytac przy jakich obrotach 1,8 T osiaga swoja pelna moc bo powiem szczerze jakos na te 150 Km to ja tej mocy nie czuje albo nie mam skali porownaczej.
    K
    Goldens vel Kris o poranku

    Komentarz


    • #3
      110kW / 5700 obr/min
      210Nm / 1750–4600 obr/min

      Charakterystyk silnika seryjnego i po chipie poszukaj w watku o wykresach.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Re: 1,8T

        Zamieszczone przez goldens
        bo powiem szczerze jakos na te 150 Km to ja tej mocy nie czuje albo nie mam skali porownaczej.
        K
        Hm...dziwne w sumie tyle kucy to powinienes czuc :roll: Ja w swoim TDI 110hp czuje ze idzie bardzo ladnie ,tylko tdi podono lepiej moc czuc ,bo przez spory moment jest dardziej elastyczny,ale w 1,8T jest nie wiele mniejszy. Moze musisz swoja benzynke bardziej krecic :wink: A moze masz cos zwalone? :roll:
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          U mnie też nie było zbytnio czuć w serii, póżniej jaja były przy chipowaniu (okazało się, że seryjnie ma ok. 140KM) . W końcu okazało się, że od nowości był pęknięty kolektor wydechowy. Z tego co szukałem w internecie to znany problem w tych silnikach.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X