Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie!!!

    Ostatnio zauwazylem, ze lewa tylna szyba nie opuszcza mi sie z panelu kierowcy. Jak nacisne przycisk na drzwiach lewych tylnych, to spoko dziala.
    Jak naciskam przycisk w panelu kierowcy (drzwi), to slysze pykanie, ale szyba sie nie opuszcza, ani nie podnosi.

    Co to moze byc ?? przycisk kierowcy ?? (przeciez cos tam sygnalizuje, bo pyka) czy jakis przekaznik (jak tak to ktory i gdzie jest ??) a moze cos zupelnie innego ??


    PS. Zapalniczka w tunelu srodkowym mi tez nie dziala - a ze nie pale, to nie poruszam tematu.

    Pozdrawiam Dig Dug

  • #2
    Pytanie!!!

    Juz od dluzszego czasu zastanawiam sie aby zalozyc wydech do Octavi(chodzi mi o same koncowki).W czym jest problem - a no w tym ze sami wiecie ze zabardzo zadne koncowki tam nie podchodza -albo za krotkie albo brak mozliwosci przyspawania do koncowego tlumika.Moje pytanie brzmi- czy widzieliscie same koncowki do octy i gdzie np moge klupic troche dluzsze-bo stare koncowki nie sa zbyt dlugie i na dodatek sa zawiniete. Najbardziej widzialbym 2 podwojne elipsy sciete pod katem!Z gory dziekuje za kazda opinie.Pozdrawiam :wink:
    Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

    Komentarz


    • #3
      Hej, nie ma najmiejszego problemu by zamontować końcówki, lub cały końcowy tłumik, choć najlepieiej jest zmienić cały układ wydechowy....... :wink: :wink:
      Propozycja- szukaj w dobrych warsztatach zajmującymi się układami wydechowymi w Twojej okolicy.
      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
      Pionek znów gra.......

      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
      www.dynosoft.pl

      Komentarz


      • #4
        Luca ale te koncowki musza miec z 25 cm dlugosci .Bylem w paru miejscach ale nie ma tak dlugich(sam nie wiem czy powinno sie jakies przedluzki do nich zakladac???)Moze macie jakies linki co do wydechow lub np juz po zrobieniu jak to wyglada :roll:
        Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

        Komentarz


        • #5
          Spokojnie dają sobie radę, przyspawają trochę rurki do tych końcówek i bedzie jak ulał pasować. Nie można tego nie zrobić :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
          "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
          Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
          Pionek znów gra.......

          Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
          www.dynosoft.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X